#1 · EUW
Challenger · 1.600 LP
- Games
- 90
- WR
- 58,0%
- KDA
- 3,40
Core
the Night Hunter · Marksman / Assassin

BNr. 47 van 89 in Mid
VoorbeelddataDe statistiekenpipeline draait nog niet: deze cijfers zijn testdata en komen niet uit echte games.
01
Precision
Inspiration
Runes +
48,7% WR · 55,1% PR · 5K
Conqueror
55,1%48,7%
Fleet Footwork
31,0%49,4%
Lethal Tempo
8,6%52,3%
First Strike
2,5%47,7%
Glacial Augment
2,1%47,3%
Grasp of the Undying
0,6%44,1%02
Koopvolgorde in de tijd: elk item staat op de minuut waarop de gemiddelde speler van deze rank het af heeft, op basis van zijn verzamelde gold.
Doran's Bowmin 1,0 · p75 1,0
Health Potionmin 1,0 · p75 1,0
Berserker's Greavesmin 4,8 · p75 4,4
Stormrazormin 13,4 · p75 12,5
Yun Tal Wildarrowsmin 19,8 · p75 18,6
Runaan's Hurricanemin 24,7 · p75 23,348,3% WR · 63,2% PR · 5,7K
51,5% WR · 24,7% PR · 2,2K
50,0% WR · 9,7% PR · 870
48,5% WR · 66,0% PR · 6K
47,9% WR · 27,2% PR · 2,5K
49,9% WR · 57,4% PR · 5,2K
50,2% WR · 34,1% PR · 3,1K
Berserker's Greaves52,3%52,2%
Immortal Path26,1%50,1%
Gluttonous Greaves17,3%47,7%03
53,0% WR · 62,2% PR · 5,6K
Prioriteit: Q › E › W
04
Lane-tegenstanders waartegen Vayne het zwaar heeft (rode oever) en waartegen Vayne wint (blauwe oever). Open er een om de matchup te zien.
Topspelers
Farmen per minuut
07
| Patch | Win rate | Pick rate | Ban rate |
|---|---|---|---|
| 26.15 | 49,8% | 1,8% | 1,3% |
| 26.16 | 49,0% | 1,8% | 3,5% |
| 26.17 | 49,6% | 1,6% | 4,0% |
| 26.18 | 49,0% | 1,7% | 1,9% |
| 26.19 | 49,4% | 1,4% | 2,8% |
| 26.20 | 49,4% | 1,6% | 2,6% |
| 26.21 | 49,9% | 1,8% | 0,7% |
| 26.22 | 50,0% | 1,4% | 3,1% |
06
Gemiddelde CS van wie Vayne speelt in Mid en wat de beste 25% haalt, minuut voor minuut.
VoorbeelddataDe statistiekenpipeline draait nog niet: deze cijfers zijn testdata en komen niet uit echte games.
| Min | CS | p75 | Gold | Level |
|---|---|---|---|---|
| 10 | 59,8 | 67,6 | 3.385 | 8,6 |
| 15 | 97,9 | 110,6 | 5.470 | 11,0 |
| 20 | 138,2 | 156,1 | 7.870 | 12,8 |
| 30 | 219,0 | 247,4 | 13.487 | 15,1 |
05
De spelers met de meeste LP in Mid met genoeg games op Vayne deze patch, en wat ze bouwen.
Premium
De ranking van topspelers en hun one-trick-builds horen bij ULTY Premium.
#1 · EUW
Challenger · 1.600 LP
Core
#2 · NA
Challenger · 1.463 LP
Core
#3 · EUW
Challenger · 1.326 LP
Core
#4 · NA
Challenger · 1.189 LP
Core