Patch 26.22ranking van champions
Tier list voor Support
Emerald+ · Alle regio’s · Bijgewerkt 14 minuten geleden
VoorbeelddataDe statistiekenpipeline draait nog niet: deze cijfers zijn testdata en komen niet uit echte games.
| Counters | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| S+Tier S+ · 3 champions | |||||||
| 1 | S+ | 53,4%+0,2+0,2 punten t.o.v. de vorige patch | 2,2% | 6,6% | 14,2K | ||
| 2 | S+ | 51,8%+0,5+0,5 punten t.o.v. de vorige patch | 4,6% | 9,2% | 29,6K | ||
| 3 | S+ | 52,3%+1,0+1,0 punten t.o.v. de vorige patch | 2,4% | 5,1% | 15,3K | ||
| STier S · 5 champions | |||||||
| 4 | S | 52,3%+1,0+1,0 punten t.o.v. de vorige patch | 2,2% | 3,9% | 14,1K | ||
| 5 | S | 53,4%+0,4+0,4 punten t.o.v. de vorige patch | 0,6% | 7,3% | 3,9K | ||
| 6 | S | 51,9%-0,8-0,8 punten t.o.v. de vorige patch | 2,4% | 6,3% | 15,6K | ||
| 7 | S | 49,2%-0,7-0,7 punten t.o.v. de vorige patch | 14,1% | 29,8% | 91,8K | ||
| 8 | S | 51,9%-0,2-0,2 punten t.o.v. de vorige patch | 2,2% | 7,1% | 14,6K | ||
| ATier A · 9 champions | |||||||
| 9 | A | 49,6%+0,8+0,8 punten t.o.v. de vorige patch | 8,5% | 14,2% | 55,1K | ||
| 10 | A | 51,8%-0,9-0,9 punten t.o.v. de vorige patch | 1,4% | 4,0% | 9,1K | ||
| 11 | A | 52,0%0,00,0 punten t.o.v. de vorige patch | 0,9% | 3,9% | 6K | ||
| 12 | A | 50,4%+1,1+1,1 punten t.o.v. de vorige patch | 3,5% | 7,8% | 22,9K | ||
| 13 | A | 48,8%-0,1-0,1 punten t.o.v. de vorige patch | 10,0% | 14,9% | 65K | ||
| 14 | A | 51,5%-0,9-0,9 punten t.o.v. de vorige patch | 1,1% | 1,7% | 7,2K | ||
| 15 | A | 52,3%+0,3+0,3 punten t.o.v. de vorige patch | 0,3% | 2,9% | 1,9K | ||
| 16 | A | 50,5%-0,6-0,6 punten t.o.v. de vorige patch | 1,8% | 1,7% | 11,8K | ||
| 17 | A | 51,8%+0,8+0,8 punten t.o.v. de vorige patch | 0,3% | 1,3% | 2K | ||
| BTier B · 11 champions | |||||||
| 18 | B | 49,5%-0,3-0,3 punten t.o.v. de vorige patch | 2,8% | 1,5% | 18,1K | ||
| 19 | B | 49,6%+1,3+1,3 punten t.o.v. de vorige patch | 2,3% | 5,2% | 14,8K | ||
| 20 | B | 50,0%+0,4+0,4 punten t.o.v. de vorige patch | 1,6% | 0,8% | 10,3K | ||
| 21 | B | 50,3%-0,9-0,9 punten t.o.v. de vorige patch | 1,0% | 2,4% | 6,8K | ||
| 22 | B | 50,4%+0,2+0,2 punten t.o.v. de vorige patch | 1,0% | 0,9% | 6,4K | ||
| 23 | B | 50,7%+1,7+1,7 punten t.o.v. de vorige patch | 0,6% | 0,3% | 3,8K | ||
| 24 | B | 49,3%-1,0-1,0 punten t.o.v. de vorige patch | 1,1% | 2,0% | 7,2K | ||
| 25 | B | 50,3%-0,6-0,6 punten t.o.v. de vorige patch | 0,1% | 0,2% | 930 | ||
| 26 | B | 50,1%+1,4+1,4 punten t.o.v. de vorige patch | 0,3% | 0,5% | 1,8K | ||
| 27 | B | 50,2%-0,9-0,9 punten t.o.v. de vorige patch | 0,2% | 0,1% | 1,2K | ||
| 28 | B | 49,6%+0,5+0,5 punten t.o.v. de vorige patch | 0,6% | 0,9% | 4K | ||
| CTier C · 7 champions | |||||||
| 29 | C | 49,7%+1,4+1,4 punten t.o.v. de vorige patch | 0,2% | 0,2% | 1,5K | ||
| 30 | C | 49,7%+1,2+1,2 punten t.o.v. de vorige patch | 0,2% | 0,2% | 1,4K | ||