#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
- Partides
- 90
- WR
- 58,0 %
- KDA
- 3,40
Nucli
El Ojo del Vacío · Mag / Suport

S+Núm. 1 de 37 a Support
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
01
Valor
Brujería
Runes +
49,8 % WR · 57,1 % PR · 8,1 k
Protector
57,1 %49,8 %
Protector
20,2 %51,0 %
Garras del inmortal
11,2 %48,1 %
Tensión del saqueador de tormentas
6,7 %49,2 %
Tensión del saqueador de tormentas
2,4 %47,9 %
Mejora glacial
1,9 %50,0 %02
Ruta de compra en el temps: cada objecte apareix al minut en què el jugador mitjà d’aquest rang el completa, segons l’or acumulat.
Atlas mundialmin 1,0 · p75 1,0
Poción de vidamin 1,0 · p75 1,0
Lucidez carmesímin 3,9 · p75 3,5
Renovación de piedra lunarmin 10,7 · p75 9,9
Canción de batalla de Shurelyamin 16,3 · p75 15,3
Mandato imperialmin 21,6 · p75 20,350,1 % WR · 49,5 % PR · 7 k
47,0 % WR · 33,3 % PR · 4,7 k
51,3 % WR · 13,7 % PR · 1,9 k
46,7 % WR · 68,8 % PR · 9,8 k
49,2 % WR · 25,0 % PR · 3,5 k
50,4 % WR · 80,0 % PR · 11,4 k
Lucidez carmesí70,9 %49,7 %
Botas jonias de la lucidez23,3 %49,6 %03
45,6 % WR · 49,9 % PR · 7,1 k
Prioritat: E › Q › W
04
Rivals de línia contra els quals Vel'Koz pateix (riba vermella) i als quals guanya (riba blava). Obre’n qualsevol per veure l’enfrontament.
Millors jugadors
Farmeig per minut
07
| Pedaç | Win rate | Pick rate | Ban rate |
|---|---|---|---|
| 26.15 | 52,4 % | 1,8 % | 5,5 % |
| 26.16 | 53,6 % | 2,2 % | 10,1 % |
| 26.17 | 52,5 % | 2,0 % | 3,6 % |
| 26.18 | 52,9 % | 1,8 % | 9,1 % |
| 26.19 | 53,7 % | 1,6 % | 9,7 % |
| 26.20 | 53,1 % | 2,0 % | 5,7 % |
| 26.21 | 53,2 % | 1,5 % | 6,1 % |
| 26.22 | 53,4 % | 2,2 % | 6,6 % |
06
CS mitjà de qui juga Vel'Koz a Support i el que fa el 25 % millor, minut a minut.
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
| Min | CS | p75 | Or | Nivell |
|---|---|---|---|---|
| 10 | 11,3 | 12,8 | 3.315 | 8,1 |
| 15 | 17,9 | 20,3 | 5.215 | 10,3 |
| 20 | 24,6 | 27,8 | 7.384 | 11,9 |
| 30 | 37,8 | 42,8 | 12.533 | 14,2 |
05
Els jugadors amb més LP a Support amb prou partides de Vel'Koz aquest pedaç, i el que construeixen.
Premium
El rànquing de millors jugadors i les seves builds de one-trick formen part d’ULTY Premium.
#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
Nucli
#2 · NA
Aspirant · 1.463 LP
Nucli
#3 · EUW
Aspirant · 1.326 LP
Nucli
#4 · NA
Aspirant · 1.189 LP
Nucli