#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
- Partides
- 90
- WR
- 58,0 %
- KDA
- 3,40
Nucli
El Ojo del Vacío · Mag / Suport

BNúm. 50 de 89 a Mid
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
01
Brujería
Dominación
Runes +
50,7 % WR · 74,4 % PR · 35,8 k
Toque de muerte ígnea
74,4 %50,7 %
Cometa arcano
12,5 %48,9 %
Toque de muerte ígnea
7,0 %51,2 %
Cosecha oscura
3,8 %48,3 %
Lluvia de cuchillas
1,5 %46,1 %
Lluvia de cuchillas
0,7 %44,4 %02
Ruta de compra en el temps: cada objecte apareix al minut en què el jugador mitjà d’aquest rang el completa, segons l’or acumulat.
Sello oscuromin 1,0 · p75 1,0
Poción de vidamin 1,0 · p75 1,0
Botas de hechiceromin 4,7 · p75 4,3
Eco de Ludenmin 12,3 · p75 11,5
Antorcha de fuego negromin 18,5 · p75 17,4
Florescencia sepulcralmin 24,2 · p75 22,954,6 % WR · 51,5 % PR · 24,8 k
49,3 % WR · 29,0 % PR · 13,9 k
49,0 % WR · 15,7 % PR · 7,5 k
46,4 % WR · 50,5 % PR · 24,3 k
50,8 % WR · 39,6 % PR · 19,1 k
51,9 % WR · 72,3 % PR · 34,8 k
51,8 % WR · 22,1 % PR · 10,6 k
Botas de hechicero58,6 %50,6 %
Lucidez carmesí18,7 %51,8 %
Botas del lanzahechizos18,1 %52,0 %03
53,2 % WR · 57,2 % PR · 27,5 k
Prioritat: E › Q › W
04
Rivals de línia contra els quals Vel'Koz pateix (riba vermella) i als quals guanya (riba blava). Obre’n qualsevol per veure l’enfrontament.
Millors jugadors
Farmeig per minut
07
| Pedaç | Win rate | Pick rate | Ban rate |
|---|---|---|---|
| 26.15 | 47,8 % | 6,0 % | 15,1 % |
| 26.16 | 49,6 % | 7,5 % | 11,5 % |
| 26.17 | 48,2 % | 6,6 % | 4,8 % |
| 26.18 | 49,1 % | 6,2 % | 3,0 % |
| 26.19 | 49,0 % | 5,4 % | 2,4 % |
| 26.20 | 49,3 % | 6,7 % | 14,6 % |
| 26.21 | 48,8 % | 5,2 % | 2,3 % |
| 26.22 | 47,4 % | 7,4 % | 4,3 % |
06
CS mitjà de qui juga Vel'Koz a Mid i el que fa el 25 % millor, minut a minut.
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
| Min | CS | p75 | Or | Nivell |
|---|---|---|---|---|
| 10 | 58,1 | 65,6 | 3.348 | 8,6 |
| 15 | 95,0 | 107,4 | 5.409 | 11,0 |
| 20 | 134,1 | 151,5 | 7.785 | 12,8 |
| 30 | 212,5 | 240,2 | 13.352 | 15,1 |
05
Els jugadors amb més LP a Mid amb prou partides de Vel'Koz aquest pedaç, i el que construeixen.
Premium
El rànquing de millors jugadors i les seves builds de one-trick formen part d’ULTY Premium.
#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
Nucli
#2 · NA
Aspirant · 1.463 LP
Nucli
#3 · EUW
Aspirant · 1.326 LP
Nucli
#4 · NA
Aspirant · 1.189 LP
Nucli