#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
- Partides
- 90
- WR
- 58,0 %
- KDA
- 3,40
Nucli
La Cazadora Noctívaga · Tirador / Assassí

BNúm. 47 de 89 a Mid
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
01
Precisión
Inspiración
Runes +
48,7 % WR · 55,1 % PR · 5 k
Conquistador
55,1 %48,7 %
Pies veloces
31,0 %49,4 %
Compás letal
8,6 %52,3 %
Primer golpe
2,5 %47,7 %
Mejora glacial
2,1 %47,3 %
Garras del inmortal
0,6 %44,1 %02
Ruta de compra en el temps: cada objecte apareix al minut en què el jugador mitjà d’aquest rang el completa, segons l’or acumulat.
Arco de Doranmin 1,0 · p75 1,0
Poción de vidamin 1,0 · p75 1,0
Grebas de berserkermin 4,8 · p75 4,4
Navaja de asaltomin 13,4 · p75 12,5
Flechas de los Yun Talmin 19,8 · p75 18,6
Huracán de Runaanmin 24,7 · p75 23,348,3 % WR · 63,2 % PR · 5,7 k
51,5 % WR · 24,7 % PR · 2,2 k
50,0 % WR · 9,7 % PR · 870
48,5 % WR · 66,0 % PR · 6 k
47,9 % WR · 27,2 % PR · 2,5 k
49,9 % WR · 57,4 % PR · 5,2 k
50,2 % WR · 34,1 % PR · 3,1 k
Grebas de berserker52,3 %52,2 %
Senda inmortal26,1 %50,1 %
Grebas codiciosas17,3 %47,7 %03
53,0 % WR · 62,2 % PR · 5,6 k
Prioritat: Q › E › W
04
Rivals de línia contra els quals Vayne pateix (riba vermella) i als quals guanya (riba blava). Obre’n qualsevol per veure l’enfrontament.
Millors jugadors
Farmeig per minut
07
| Pedaç | Win rate | Pick rate | Ban rate |
|---|---|---|---|
| 26.15 | 49,8 % | 1,8 % | 1,3 % |
| 26.16 | 49,0 % | 1,8 % | 3,5 % |
| 26.17 | 49,6 % | 1,6 % | 4,0 % |
| 26.18 | 49,0 % | 1,7 % | 1,9 % |
| 26.19 | 49,4 % | 1,4 % | 2,8 % |
| 26.20 | 49,4 % | 1,6 % | 2,6 % |
| 26.21 | 49,9 % | 1,8 % | 0,7 % |
| 26.22 | 50,0 % | 1,4 % | 3,1 % |
06
CS mitjà de qui juga Vayne a Mid i el que fa el 25 % millor, minut a minut.
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
| Min | CS | p75 | Or | Nivell |
|---|---|---|---|---|
| 10 | 59,8 | 67,6 | 3.385 | 8,6 |
| 15 | 97,9 | 110,6 | 5.470 | 11,0 |
| 20 | 138,2 | 156,1 | 7.870 | 12,8 |
| 30 | 219,0 | 247,4 | 13.487 | 15,1 |
05
Els jugadors amb més LP a Mid amb prou partides de Vayne aquest pedaç, i el que construeixen.
Premium
El rànquing de millors jugadors i les seves builds de one-trick formen part d’ULTY Premium.
#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
Nucli
#2 · NA
Aspirant · 1.463 LP
Nucli
#3 · EUW
Aspirant · 1.326 LP
Nucli
#4 · NA
Aspirant · 1.189 LP
Nucli