#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
- Partides
- 90
- WR
- 58,0 %
- KDA
- 3,40
Nucli
La Flecha del Castigo · Tirador / Mag

SNúm. 17 de 89 a Mid
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
01
Precisión
Brujería
Runes +
49,6 % WR · 70,1 % PR · 9,1 k
Pies veloces
70,1 %49,6 %
Compás letal
21,1 %49,5 %
Conquistador
5,8 %50,9 %
Mejora glacial
2,2 %50,3 %
Primer golpe
0,5 %47,7 %
Conquistador
0,2 %48,4 %02
Ruta de compra en el temps: cada objecte apareix al minut en què el jugador mitjà d’aquest rang el completa, segons l’or acumulat.
Arco de Doranmin 1,0 · p75 1,0
Poción de vidamin 1,0 · p75 1,0
Grebas de berserkermin 4,9 · p75 4,5
Navaja de asaltomin 13,5 · p75 12,7
Flechas de los Yun Talmin 20,0 · p75 18,8
Huracán de Runaanmin 25,0 · p75 23,651,8 % WR · 57,1 % PR · 7,4 k
54,3 % WR · 21,2 % PR · 2,7 k
49,6 % WR · 17,4 % PR · 2,2 k
50,0 % WR · 49,1 % PR · 6,3 k
51,6 % WR · 40,7 % PR · 5,3 k
51,5 % WR · 59,9 % PR · 7,7 k
48,8 % WR · 32,1 % PR · 4,1 k
Grebas de berserker56,5 %52,4 %
Grebas codiciosas24,8 %47,9 %
Senda inmortal15,0 %50,9 %03
49,8 % WR · 67,9 % PR · 8,8 k
Prioritat: Q › E › W
04
Rivals de línia contra els quals Varus pateix (riba vermella) i als quals guanya (riba blava). Obre’n qualsevol per veure l’enfrontament.
Millors jugadors
Farmeig per minut
07
| Pedaç | Win rate | Pick rate | Ban rate |
|---|---|---|---|
| 26.15 | 50,8 % | 1,5 % | 1,4 % |
| 26.16 | 50,7 % | 1,6 % | 3,4 % |
| 26.17 | 50,6 % | 2,0 % | 2,8 % |
| 26.18 | 50,9 % | 2,0 % | 1,2 % |
| 26.19 | 50,9 % | 1,8 % | 4,4 % |
| 26.20 | 49,9 % | 1,6 % | 0,7 % |
| 26.21 | 51,4 % | 1,8 % | 0,7 % |
| 26.22 | 51,7 % | 2,0 % | 5,2 % |
06
CS mitjà de qui juga Varus a Mid i el que fa el 25 % millor, minut a minut.
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
| Min | CS | p75 | Or | Nivell |
|---|---|---|---|---|
| 10 | 57,3 | 64,8 | 3.332 | 8,6 |
| 15 | 93,8 | 106,0 | 5.384 | 11,0 |
| 20 | 132,4 | 149,6 | 7.749 | 12,8 |
| 30 | 209,8 | 237,1 | 13.295 | 15,1 |
05
Els jugadors amb més LP a Mid amb prou partides de Varus aquest pedaç, i el que construeixen.
Premium
El rànquing de millors jugadors i les seves builds de one-trick formen part d’ULTY Premium.
#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
Nucli
#2 · NA
Aspirant · 1.463 LP
Nucli
#3 · EUW
Aspirant · 1.326 LP
Nucli
#4 · NA
Aspirant · 1.189 LP
Nucli