#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
- Partides
- 90
- WR
- 58,0 %
- KDA
- 3,40
Nucli
La Sombra de la Espada · Assassí

DNúm. 90 de 90 a Mid
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
01
Dominación
Inspiración
Runes +
46,7 % WR · 49,5 % PR · 2,7 k
Cosecha oscura
49,5 %46,7 %
Lluvia de cuchillas
30,9 %49,3 %
Electrocutar
12,0 %46,0 %
Ataque intensificado
4,3 %49,0 %
Compás letal
2,5 %48,1 %
Garras del inmortal
0,7 %47,2 %02
Ruta de compra en el temps: cada objecte apareix al minut en què el jugador mitjà d’aquest rang el completa, segons l’or acumulat.
Preferenciamin 1,0 · p75 1,0
Poción de vidamin 1,0 · p75 1,0
Lucidez carmesímin 4,4 · p75 4,1
Cuchilla negramin 12,8 · p75 12,0
Rencor de Seryldamin 19,5 · p75 18,3
Soberbiamin 24,8 · p75 23,447,2 % WR · 52,3 % PR · 2,9 k
48,4 % WR · 30,4 % PR · 1,7 k
50,4 % WR · 13,8 % PR · 765
53,0 % WR · 70,1 % PR · 3,9 k
48,4 % WR · 24,0 % PR · 1,3 k
51,7 % WR · 72,1 % PR · 4 k
49,5 % WR · 22,4 % PR · 1,2 k
Lucidez carmesí71,5 %52,0 %
Botas jonias de la lucidez22,8 %51,6 %03
49,2 % WR · 46,0 % PR · 2,5 k
Prioritat: Q › W › E
04
Rivals de línia contra els quals Talon pateix (riba vermella) i als quals guanya (riba blava). Obre’n qualsevol per veure l’enfrontament.
Millors jugadors
Farmeig per minut
07
| Pedaç | Win rate | Pick rate | Ban rate |
|---|---|---|---|
| 26.15 | 52,1 % | 0,9 % | 2,8 % |
| 26.16 | 52,7 % | 0,8 % | 5,0 % |
| 26.17 | 53,0 % | 1,0 % | 5,7 % |
| 26.18 | 52,7 % | 0,8 % | 5,1 % |
| 26.19 | 52,5 % | 1,0 % | 3,2 % |
| 26.20 | 52,6 % | 1,1 % | 4,7 % |
| 26.21 | 52,4 % | 1,0 % | 3,1 % |
| 26.22 | 53,2 % | 0,9 % | 6,4 % |
06
CS mitjà de qui juga Talon a Mid i el que fa el 25 % millor, minut a minut.
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
| Min | CS | p75 | Or | Nivell |
|---|---|---|---|---|
| 10 | 55,7 | 62,9 | 3.298 | 8,6 |
| 15 | 91,2 | 103,0 | 5.328 | 11,0 |
| 20 | 128,7 | 145,4 | 7.670 | 12,8 |
| 30 | 203,9 | 230,4 | 13.170 | 15,1 |
05
Els jugadors amb més LP a Mid amb prou partides de Talon aquest pedaç, i el que construeixen.
Premium
El rànquing de millors jugadors i les seves builds de one-trick formen part d’ULTY Premium.
#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
Nucli
#2 · NA
Aspirant · 1.463 LP
Nucli
#3 · EUW
Aspirant · 1.326 LP
Nucli
#4 · NA
Aspirant · 1.189 LP
Nucli