#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
- Partides
- 90
- WR
- 58,0 %
- KDA
- 3,40
Nucli
La Virtuosa de las Cuerdas · Suport / Mag

CNúm. 31 de 37 a Support
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
01
Valor
Precisión
Runes +
50,0 % WR · 53,1 % PR · 1,4 k
Garras del inmortal
53,1 %50,0 %
Garras del inmortal
35,0 %54,6 %
Reverberacción
6,1 %51,7 %
Tensión del saqueador de tormentas
3,6 %46,2 %
Tensión del saqueador de tormentas
1,1 %51,2 %
Primer golpe
0,9 %47,9 %02
Ruta de compra en el temps: cada objecte apareix al minut en què el jugador mitjà d’aquest rang el completa, segons l’or acumulat.
Atlas mundialmin 1,0 · p75 1,0
Poción de vidamin 1,0 · p75 1,0
Lucidez carmesímin 3,8 · p75 3,5
Renovación de piedra lunarmin 10,6 · p75 9,9
Ecos de Heliamin 16,3 · p75 15,2
Redenciónmin 21,4 · p75 20,146,7 % WR · 71,7 % PR · 1,9 k
51,4 % WR · 19,2 % PR · 506
51,4 % WR · 7,3 % PR · 193
47,2 % WR · 49,0 % PR · 1,3 k
46,8 % WR · 40,8 % PR · 1,1 k
52,5 % WR · 80,0 % PR · 2,1 k
Lucidez carmesí61,4 %52,3 %
Botas jonias de la lucidez30,9 %51,0 %03
48,9 % WR · 68,0 % PR · 1,8 k
Prioritat: Q › E › W
04
Rivals de línia contra els quals Sona pateix (riba vermella) i als quals guanya (riba blava). Obre’n qualsevol per veure l’enfrontament.
Millors jugadors
Farmeig per minut
07
| Pedaç | Win rate | Pick rate | Ban rate |
|---|---|---|---|
| 26.15 | 50,3 % | 0,4 % | 0,6 % |
| 26.16 | 51,0 % | 0,4 % | 0,9 % |
| 26.17 | 50,7 % | 0,4 % | 0,5 % |
| 26.18 | 51,6 % | 0,4 % | 0,8 % |
| 26.19 | 52,2 % | 0,4 % | 2,3 % |
| 26.20 | 49,8 % | 0,4 % | 0,3 % |
| 26.21 | 50,5 % | 0,4 % | 0,3 % |
| 26.22 | 49,2 % | 0,4 % | 1,1 % |
06
CS mitjà de qui juga Sona a Support i el que fa el 25 % millor, minut a minut.
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
| Min | CS | p75 | Or | Nivell |
|---|---|---|---|---|
| 10 | 11,7 | 13,2 | 3.324 | 8,1 |
| 15 | 18,6 | 21,0 | 5.228 | 10,3 |
| 20 | 25,5 | 28,8 | 7.403 | 11,9 |
| 30 | 39,2 | 44,3 | 12.562 | 14,2 |
05
Els jugadors amb més LP a Support amb prou partides de Sona aquest pedaç, i el que construeixen.
Premium
El rànquing de millors jugadors i les seves builds de one-trick formen part d’ULTY Premium.
#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
Nucli
#2 · NA
Aspirant · 1.463 LP
Nucli
#3 · EUW
Aspirant · 1.326 LP
Nucli
#4 · NA
Aspirant · 1.189 LP
Nucli