#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
- Partides
- 90
- WR
- 58,0 %
- KDA
- 3,40
Nucli
La Amenaza Mecánica · Lluitador / Mag

BNúm. 62 de 89 a Mid
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
01
Precisión
Inspiración
Runes +
50,1 % WR · 74,2 % PR · 7,3 k
Conquistador
74,2 %50,1 %
Conquistador
12,0 %48,5 %
Pies veloces
9,8 %50,1 %
Garras del inmortal
2,6 %48,7 %
Reverberacción
0,9 %45,3 %
Toque de muerte ígnea
0,5 %48,5 %02
Ruta de compra en el temps: cada objecte apareix al minut en què el jugador mitjà d’aquest rang el completa, segons l’or acumulat.
Espada de Doranmin 1,0 · p75 1,0
Poción de vidamin 1,0 · p75 1,0
Grebas codiciosasmin 5,0 · p75 4,7
Experimento de hexarmaduramin 13,2 · p75 12,4
Mecanoespada punkimin 19,8 · p75 18,6
Fuerza de trinidadmin 26,0 · p75 24,557,8 % WR · 71,3 % PR · 7 k
48,5 % WR · 21,2 % PR · 2,1 k
50,9 % WR · 6,1 % PR · 594
50,6 % WR · 53,9 % PR · 5,3 k
50,0 % WR · 36,9 % PR · 3,6 k
50,9 % WR · 70,1 % PR · 6,9 k
48,8 % WR · 24,0 % PR · 2,4 k
Grebas codiciosas57,8 %51,2 %
Senda inmortal28,1 %48,5 %
Botas jonias de la lucidez11,4 %48,6 %03
52,6 % WR · 63,4 % PR · 6,2 k
Prioritat: E › Q › W
04
Rivals de línia contra els quals Rumble pateix (riba vermella) i als quals guanya (riba blava). Obre’n qualsevol per veure l’enfrontament.
Millors jugadors
Farmeig per minut
07
| Pedaç | Win rate | Pick rate | Ban rate |
|---|---|---|---|
| 26.15 | 49,4 % | 1,3 % | 3,1 % |
| 26.16 | 48,1 % | 1,1 % | 2,9 % |
| 26.17 | 49,7 % | 1,4 % | 1,4 % |
| 26.18 | 48,7 % | 1,1 % | 1,5 % |
| 26.19 | 48,5 % | 1,4 % | 1,4 % |
| 26.20 | 48,9 % | 1,4 % | 1,5 % |
| 26.21 | 50,0 % | 1,5 % | 2,2 % |
| 26.22 | 49,1 % | 1,5 % | 0,7 % |
06
CS mitjà de qui juga Rumble a Mid i el que fa el 25 % millor, minut a minut.
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
| Min | CS | p75 | Or | Nivell |
|---|---|---|---|---|
| 10 | 56,7 | 64,1 | 3.319 | 8,6 |
| 15 | 92,8 | 104,9 | 5.362 | 11,0 |
| 20 | 131,0 | 148,0 | 7.718 | 12,8 |
| 30 | 207,6 | 234,5 | 13.247 | 15,1 |
05
Els jugadors amb més LP a Mid amb prou partides de Rumble aquest pedaç, i el que construeixen.
Premium
El rànquing de millors jugadors i les seves builds de one-trick formen part d’ULTY Premium.
#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
Nucli
#2 · NA
Aspirant · 1.463 LP
Nucli
#3 · EUW
Aspirant · 1.326 LP
Nucli
#4 · NA
Aspirant · 1.189 LP
Nucli