#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
- Partides
- 90
- WR
- 58,0 %
- KDA
- 3,40
Nucli
el Destripador de los Puertos · Suport / Assassí

ANúm. 27 de 89 a Mid
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
01
Valor
Precisión
Runes +
50,5 % WR · 67,7 % PR · 4,9 k
Reverberacción
67,7 %50,5 %
Reverberacción
18,3 %47,9 %
Garras del inmortal
8,1 %51,2 %
Invocar a Aery
3,1 %46,0 %
Invocar a Aery
1,5 %46,8 %
Ataque intensificado
1,1 %49,0 %02
Ruta de compra en el temps: cada objecte apareix al minut en què el jugador mitjà d’aquest rang el completa, segons l’or acumulat.
Anillo de Doranmin 1,0 · p75 1,0
Poción de vidamin 1,0 · p75 1,0
Lucidez carmesímin 4,2 · p75 3,9
Renovación de piedra lunarmin 10,6 · p75 10,0
Ecos de Heliamin 15,9 · p75 15,0
Promesa de caballeromin 20,7 · p75 19,553,3 % WR · 55,3 % PR · 4 k
49,0 % WR · 23,1 % PR · 1,7 k
46,6 % WR · 17,3 % PR · 1,2 k
51,9 % WR · 49,9 % PR · 3,6 k
51,0 % WR · 40,1 % PR · 2,9 k
47,2 % WR · 45,5 % PR · 3,3 k
49,9 % WR · 43,6 % PR · 3,2 k
Lucidez carmesí56,2 %51,4 %
Botas jonias de la lucidez35,1 %51,6 %03
51,0 % WR · 49,5 % PR · 3,6 k
Prioritat: Q › E › W
04
Rivals de línia contra els quals Pyke pateix (riba vermella) i als quals guanya (riba blava). Obre’n qualsevol per veure l’enfrontament.
Millors jugadors
Farmeig per minut
07
| Pedaç | Win rate | Pick rate | Ban rate |
|---|---|---|---|
| 26.15 | 50,7 % | 1,1 % | 2,0 % |
| 26.16 | 50,1 % | 1,1 % | 1,0 % |
| 26.17 | 50,6 % | 1,0 % | 2,5 % |
| 26.18 | 50,7 % | 1,0 % | 1,5 % |
| 26.19 | 50,7 % | 1,2 % | 1,9 % |
| 26.20 | 51,0 % | 1,2 % | 2,1 % |
| 26.21 | 51,3 % | 1,0 % | 1,8 % |
| 26.22 | 51,6 % | 1,1 % | 1,7 % |
06
CS mitjà de qui juga Pyke a Mid i el que fa el 25 % millor, minut a minut.
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
| Min | CS | p75 | Or | Nivell |
|---|---|---|---|---|
| 10 | 56,0 | 63,3 | 3.304 | 8,6 |
| 15 | 91,7 | 103,6 | 5.338 | 11,0 |
| 20 | 129,3 | 146,2 | 7.685 | 12,8 |
| 30 | 205,0 | 231,7 | 13.193 | 15,1 |
05
Els jugadors amb més LP a Mid amb prou partides de Pyke aquest pedaç, i el que construeixen.
Premium
El rànquing de millors jugadors i les seves builds de one-trick formen part d’ULTY Premium.
#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
Nucli
#2 · NA
Aspirant · 1.463 LP
Nucli
#3 · EUW
Aspirant · 1.326 LP
Nucli
#4 · NA
Aspirant · 1.189 LP
Nucli