#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
- Partides
- 90
- WR
- 58,0 %
- KDA
- 3,40
Nucli
La Cazadora Bestial · Assassí / Mag

BNúm. 56 de 89 a Mid
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
01
Dominación
Valor
Runes +
48,2 % WR · 64,6 % PR · 2,5 k
Electrocutar
64,6 %48,2 %
Lluvia de cuchillas
20,0 %47,9 %
Lluvia de cuchillas
10,0 %50,7 %
Conquistador
3,2 %53,4 %
Conquistador
1,2 %47,3 %
Libro de hechizos
0,8 %51,2 %02
Ruta de compra en el temps: cada objecte apareix al minut en què el jugador mitjà d’aquest rang el completa, segons l’or acumulat.
Preferenciamin 1,0 · p75 1,0
Poción de vidamin 1,0 · p75 1,0
Botas jonias de la lucidezmin 4,3 · p75 4,0
Cuchilla negramin 12,4 · p75 11,7
Espada ciclovoltaicamin 19,0 · p75 17,8
Guja sombríamin 24,2 · p75 22,848,7 % WR · 66,5 % PR · 2,6 k
49,3 % WR · 23,5 % PR · 911
52,3 % WR · 8,0 % PR · 308
52,3 % WR · 64,3 % PR · 2,5 k
50,3 % WR · 28,6 % PR · 1,1 k
48,7 % WR · 48,9 % PR · 1,9 k
50,2 % WR · 40,9 % PR · 1,6 k
Botas jonias de la lucidez46,8 %50,4 %
Lucidez carmesí42,6 %48,5 %03
48,9 % WR · 61,7 % PR · 2,4 k
Prioritat: Q › W › E
04
Rivals de línia contra els quals Nidalee pateix (riba vermella) i als quals guanya (riba blava). Obre’n qualsevol per veure l’enfrontament.
Millors jugadors
Farmeig per minut
07
| Pedaç | Win rate | Pick rate | Ban rate |
|---|---|---|---|
| 26.15 | 51,0 % | 0,5 % | 1,0 % |
| 26.16 | 50,3 % | 0,5 % | 0,2 % |
| 26.17 | 51,3 % | 0,6 % | 1,5 % |
| 26.18 | 51,8 % | 0,5 % | 2,0 % |
| 26.19 | 50,1 % | 0,6 % | 1,1 % |
| 26.20 | 51,0 % | 0,5 % | 0,8 % |
| 26.21 | 50,3 % | 0,5 % | 0,7 % |
| 26.22 | 50,2 % | 0,6 % | 0,7 % |
06
CS mitjà de qui juga Nidalee a Mid i el que fa el 25 % millor, minut a minut.
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
| Min | CS | p75 | Or | Nivell |
|---|---|---|---|---|
| 10 | 61,1 | 69,1 | 3.412 | 8,6 |
| 15 | 100,1 | 113,1 | 5.514 | 11,0 |
| 20 | 141,2 | 159,5 | 7.933 | 12,8 |
| 30 | 223,7 | 252,8 | 13.587 | 15,1 |
05
Els jugadors amb més LP a Mid amb prou partides de Nidalee aquest pedaç, i el que construeixen.
Premium
El rànquing de millors jugadors i les seves builds de one-trick formen part d’ULTY Premium.
#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
Nucli
#2 · NA
Aspirant · 1.463 LP
Nucli
#3 · EUW
Aspirant · 1.326 LP
Nucli
#4 · NA
Aspirant · 1.189 LP
Nucli