#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
- Partides
- 90
- WR
- 58,0 %
- KDA
- 3,40
Nucli
La Cazadora Bestial · Assassí / Mag

ANúm. 16 de 42 a Jungla
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
01
Dominación
Precisión
Runes +
50,1 % WR · 49,2 % PR · 14,5 k
Lluvia de cuchillas
49,2 %50,1 %
Electrocutar
35,3 %49,4 %
Cosecha oscura
9,0 %49,7 %
Compás letal
3,1 %47,6 %
Pies veloces
2,1 %50,7 %
Cosecha oscura
1,1 %46,5 %02
Ruta de compra en el temps: cada objecte apareix al minut en què el jugador mitjà d’aquest rang el completa, segons l’or acumulat.
Cachorro de Garra ígneamin 1,0 · p75 1,0
Poción de vidamin 1,0 · p75 1,0
Botas jonias de la lucidezmin 4,6 · p75 4,3
Cuchilla negramin 13,5 · p75 12,6
Espada ciclovoltaicamin 20,4 · p75 19,2
Guja sombríamin 25,9 · p75 24,450,1 % WR · 64,1 % PR · 18,8 k
50,0 % WR · 16,8 % PR · 4,9 k
45,2 % WR · 15,3 % PR · 4,5 k
50,7 % WR · 69,1 % PR · 20,3 k
46,9 % WR · 24,7 % PR · 7,3 k
50,4 % WR · 70,1 % PR · 20,6 k
52,1 % WR · 23,9 % PR · 7 k
Botas jonias de la lucidez60,9 %49,4 %
Lucidez carmesí31,3 %49,9 %03
48,2 % WR · 69,7 % PR · 20,5 k
Prioritat: Q › W › E
04
Rivals de línia contra els quals Nidalee pateix (riba vermella) i als quals guanya (riba blava). Obre’n qualsevol per veure l’enfrontament.
Millors jugadors
Farmeig per minut
07
| Pedaç | Win rate | Pick rate | Ban rate |
|---|---|---|---|
| 26.15 | 50,5 % | 3,9 % | 6,1 % |
| 26.16 | 50,0 % | 3,8 % | 9,5 % |
| 26.17 | 51,0 % | 4,3 % | 10,2 % |
| 26.18 | 50,4 % | 4,0 % | 6,2 % |
| 26.19 | 50,2 % | 4,5 % | 8,8 % |
| 26.20 | 50,9 % | 4,1 % | 8,4 % |
| 26.21 | 50,8 % | 3,6 % | 4,2 % |
| 26.22 | 50,0 % | 4,5 % | 10,2 % |
06
CS mitjà de qui juga Nidalee a Jungla i el que fa el 25 % millor, minut a minut.
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
| Min | CS | p75 | Or | Nivell |
|---|---|---|---|---|
| 10 | 46,7 | 52,8 | 3.109 | 8,6 |
| 15 | 76,4 | 86,3 | 5.018 | 11,0 |
| 20 | 107,8 | 121,8 | 7.232 | 12,8 |
| 30 | 170,9 | 193,1 | 12.477 | 15,1 |
05
Els jugadors amb més LP a Jungla amb prou partides de Nidalee aquest pedaç, i el que construeixen.
Premium
El rànquing de millors jugadors i les seves builds de one-trick formen part d’ULTY Premium.
#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
Nucli
#2 · NA
Aspirant · 1.463 LP
Nucli
#3 · EUW
Aspirant · 1.326 LP
Nucli
#4 · NA
Aspirant · 1.189 LP
Nucli