#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
- Partides
- 90
- WR
- 58,0 %
- KDA
- 3,40
Nucli
La Dama Luminosa · Mag / Suport

DNúm. 38 de 38 a Support
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
01
Valor
Brujería
Runes +
49,2 % WR · 59,8 % PR · 2,8 k
Reverberacción
59,8 %49,2 %
Protector
21,6 %52,7 %
Protector
10,8 %49,1 %
Invocar a Aery
4,3 %48,7 %
Toque de muerte ígnea
1,9 %48,4 %
Primer golpe
1,3 %50,4 %02
Ruta de compra en el temps: cada objecte apareix al minut en què el jugador mitjà d’aquest rang el completa, segons l’or acumulat.
Atlas mundialmin 1,0 · p75 1,0
Poción de vidamin 1,0 · p75 1,0
Botas jonias de la lucidezmin 3,8 · p75 3,5
Renovación de piedra lunarmin 10,6 · p75 9,9
Ecos de Heliamin 16,3 · p75 15,2
Mandato imperialmin 21,6 · p75 20,350,9 % WR · 65,6 % PR · 3,1 k
48,6 % WR · 17,7 % PR · 842
46,1 % WR · 13,3 % PR · 632
47,1 % WR · 65,0 % PR · 3,1 k
52,4 % WR · 28,0 % PR · 1,3 k
48,4 % WR · 80,0 % PR · 3,8 k
Botas jonias de la lucidez67,5 %49,2 %
Lucidez carmesí26,0 %51,6 %03
52,9 % WR · 55,1 % PR · 2,6 k
Prioritat: Q › E › W
04
Rivals de línia contra els quals Lux pateix (riba vermella) i als quals guanya (riba blava). Obre’n qualsevol per veure l’enfrontament.
Millors jugadors
Farmeig per minut
07
| Pedaç | Win rate | Pick rate | Ban rate |
|---|---|---|---|
| 26.15 | 46,6 % | 0,8 % | 1,8 % |
| 26.16 | 46,6 % | 0,8 % | 0,5 % |
| 26.17 | 45,9 % | 0,7 % | 0,6 % |
| 26.18 | 46,4 % | 0,7 % | 0,7 % |
| 26.19 | 46,0 % | 0,6 % | 1,4 % |
| 26.20 | 46,8 % | 0,8 % | 1,3 % |
| 26.21 | 46,5 % | 0,6 % | 0,9 % |
| 26.22 | 46,3 % | 0,7 % | 0,7 % |
06
CS mitjà de qui juga Lux a Support i el que fa el 25 % millor, minut a minut.
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
| Min | CS | p75 | Or | Nivell |
|---|---|---|---|---|
| 10 | 11,7 | 13,2 | 3.324 | 8,1 |
| 15 | 18,6 | 21,0 | 5.229 | 10,3 |
| 20 | 25,5 | 28,8 | 7.403 | 11,9 |
| 30 | 39,3 | 44,4 | 12.563 | 14,2 |
05
Els jugadors amb més LP a Support amb prou partides de Lux aquest pedaç, i el que construeixen.
Premium
El rànquing de millors jugadors i les seves builds de one-trick formen part d’ULTY Premium.
#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
Nucli
#2 · NA
Aspirant · 1.463 LP
Nucli
#3 · EUW
Aspirant · 1.326 LP
Nucli
#4 · NA
Aspirant · 1.189 LP
Nucli