#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
- Partides
- 90
- WR
- 58,0 %
- KDA
- 3,40
Nucli
La Dama Luminosa · Mag / Suport

SNúm. 11 de 89 a Mid
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
01
Brujería
Precisión
Runes +
50,0 % WR · 56,7 % PR · 36,2 k
Toque de muerte ígnea
56,7 %50,0 %
Toque de muerte ígnea
24,1 %49,5 %
Tensión del saqueador de tormentas
10,7 %48,5 %
Electrocutar
5,9 %49,3 %
Cosecha oscura
1,5 %47,6 %
Tensión del saqueador de tormentas
1,0 %48,3 %02
Ruta de compra en el temps: cada objecte apareix al minut en què el jugador mitjà d’aquest rang el completa, segons l’or acumulat.
Sello oscuromin 1,0 · p75 1,0
Poción de vidamin 1,0 · p75 1,0
Botas de hechiceromin 4,7 · p75 4,3
Maldición sanguinolentamin 12,7 · p75 11,9
Florescencia sepulcralmin 19,3 · p75 18,2
Eco de Ludenmin 24,5 · p75 23,251,5 % WR · 48,1 % PR · 30,7 k
49,2 % WR · 33,8 % PR · 21,6 k
50,4 % WR · 14,5 % PR · 9,2 k
47,2 % WR · 59,7 % PR · 38,1 k
49,0 % WR · 32,2 % PR · 20,6 k
51,5 % WR · 68,5 % PR · 43,8 k
50,1 % WR · 25,2 % PR · 16,1 k
Botas de hechicero73,4 %49,3 %
Botas del lanzahechizos14,7 %48,6 %
Botas jonias de la lucidez9,6 %49,6 %03
48,5 % WR · 50,8 % PR · 32,5 k
Prioritat: Q › E › W
04
Rivals de línia contra els quals Lux pateix (riba vermella) i als quals guanya (riba blava). Obre’n qualsevol per veure l’enfrontament.
Millors jugadors
Farmeig per minut
07
| Pedaç | Win rate | Pick rate | Ban rate |
|---|---|---|---|
| 26.15 | 50,4 % | 10,5 % | 10,5 % |
| 26.16 | 50,6 % | 10,8 % | 27,1 % |
| 26.17 | 50,2 % | 9,5 % | 17,3 % |
| 26.18 | 50,3 % | 9,7 % | 17,6 % |
| 26.19 | 51,0 % | 8,4 % | 7,8 % |
| 26.20 | 50,6 % | 10,9 % | 22,3 % |
| 26.21 | 50,3 % | 8,6 % | 6,3 % |
| 26.22 | 50,3 % | 9,8 % | 11,2 % |
06
CS mitjà de qui juga Lux a Mid i el que fa el 25 % millor, minut a minut.
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
| Min | CS | p75 | Or | Nivell |
|---|---|---|---|---|
| 10 | 57,1 | 64,5 | 3.327 | 8,6 |
| 15 | 93,5 | 105,6 | 5.376 | 11,0 |
| 20 | 131,9 | 149,0 | 7.737 | 12,8 |
| 30 | 209,0 | 236,2 | 13.277 | 15,1 |
05
Els jugadors amb més LP a Mid amb prou partides de Lux aquest pedaç, i el que construeixen.
Premium
El rànquing de millors jugadors i les seves builds de one-trick formen part d’ULTY Premium.
#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
Nucli
#2 · NA
Aspirant · 1.463 LP
Nucli
#3 · EUW
Aspirant · 1.326 LP
Nucli
#4 · NA
Aspirant · 1.189 LP
Nucli