#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
- Partides
- 90
- WR
- 58,0 %
- KDA
- 3,40
Nucli
la Justa · Tirador / Mag

ANúm. 35 de 89 a Mid
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
01
Precisión
Inspiración
Runes +
53,7 % WR · 69,3 % PR · 3 k
Pies veloces
69,3 %53,7 %
Ataque intensificado
16,4 %50,9 %
Pies veloces
7,4 %45,5 %
Libro de hechizos
4,8 %48,1 %
Primer golpe
1,3 %45,5 %
Conquistador
0,8 %51,0 %02
Ruta de compra en el temps: cada objecte apareix al minut en què el jugador mitjà d’aquest rang el completa, segons l’or acumulat.
Arco de Doranmin 1,0 · p75 1,0
Poción de vidamin 1,0 · p75 1,0
Grebas de berserkermin 4,9 · p75 4,5
Navaja de asaltomin 13,6 · p75 12,8
Flechas de los Yun Talmin 20,1 · p75 19,0
Huracán de Runaanmin 25,1 · p75 23,746,7 % WR · 73,2 % PR · 3,1 k
48,1 % WR · 15,2 % PR · 648
50,1 % WR · 9,3 % PR · 397
47,8 % WR · 47,9 % PR · 2,1 k
48,5 % WR · 41,7 % PR · 1,8 k
48,9 % WR · 50,5 % PR · 2,2 k
46,2 % WR · 39,6 % PR · 1,7 k
Grebas de berserker49,0 %50,5 %
Grebas codiciosas29,5 %48,0 %
Senda inmortal17,2 %50,5 %03
50,9 % WR · 70,2 % PR · 3 k
Prioritat: Q › W › E
04
Rivals de línia contra els quals Kayle pateix (riba vermella) i als quals guanya (riba blava). Obre’n qualsevol per veure l’enfrontament.
Millors jugadors
Farmeig per minut
07
| Pedaç | Win rate | Pick rate | Ban rate |
|---|---|---|---|
| 26.15 | 51,4 % | 0,6 % | 1,2 % |
| 26.16 | 52,7 % | 0,6 % | 4,1 % |
| 26.17 | 51,5 % | 0,5 % | 0,3 % |
| 26.18 | 52,6 % | 0,5 % | 3,9 % |
| 26.19 | 52,6 % | 0,6 % | 4,3 % |
| 26.20 | 52,9 % | 0,6 % | 5,7 % |
| 26.21 | 51,7 % | 0,6 % | 1,1 % |
| 26.22 | 51,5 % | 0,7 % | 0,6 % |
06
CS mitjà de qui juga Kayle a Mid i el que fa el 25 % millor, minut a minut.
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
| Min | CS | p75 | Or | Nivell |
|---|---|---|---|---|
| 10 | 55,9 | 63,2 | 3.302 | 8,6 |
| 15 | 91,5 | 103,4 | 5.335 | 11,0 |
| 20 | 129,1 | 145,9 | 7.680 | 12,8 |
| 30 | 204,7 | 231,3 | 13.186 | 15,1 |
05
Els jugadors amb més LP a Mid amb prou partides de Kayle aquest pedaç, i el que construeixen.
Premium
El rànquing de millors jugadors i les seves builds de one-trick formen part d’ULTY Premium.
#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
Nucli
#2 · NA
Aspirant · 1.463 LP
Nucli
#3 · EUW
Aspirant · 1.326 LP
Nucli
#4 · NA
Aspirant · 1.189 LP
Nucli