#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
- Partides
- 90
- WR
- 58,0 %
- KDA
- 3,40
Nucli
La Iluminada · Mag / Suport

DNúm. 36 de 37 a Support
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
01
Valor
Precisión
Runes +
50,7 % WR · 64,9 % PR · 2,3 k
Protector
64,9 %50,7 %
Protector
25,7 %50,0 %
Protector
4,5 %46,8 %
Toque de muerte ígnea
3,0 %48,4 %
Toque de muerte ígnea
1,0 %46,9 %
Invocar a Aery
0,8 %49,9 %02
Ruta de compra en el temps: cada objecte apareix al minut en què el jugador mitjà d’aquest rang el completa, segons l’or acumulat.
Atlas mundialmin 1,0 · p75 1,0
Poción de vidamin 1,0 · p75 1,0
Botas jonias de la lucidezmin 3,9 · p75 3,5
Renovación de piedra lunarmin 10,7 · p75 9,9
Ecos de Heliamin 16,3 · p75 15,3
Mandato imperialmin 21,7 · p75 20,448,1 % WR · 50,5 % PR · 1,8 k
50,0 % WR · 25,9 % PR · 921
52,1 % WR · 18,9 % PR · 672
50,6 % WR · 46,9 % PR · 1,7 k
52,4 % WR · 42,5 % PR · 1,5 k
51,5 % WR · 80,0 % PR · 2,8 k
Botas jonias de la lucidez45,9 %49,8 %
Lucidez carmesí43,3 %48,9 %03
48,8 % WR · 65,1 % PR · 2,3 k
Prioritat: Q › W › E
04
Rivals de línia contra els quals Karma pateix (riba vermella) i als quals guanya (riba blava). Obre’n qualsevol per veure l’enfrontament.
Millors jugadors
Farmeig per minut
07
| Pedaç | Win rate | Pick rate | Ban rate |
|---|---|---|---|
| 26.15 | 47,6 % | 0,7 % | 0,7 % |
| 26.16 | 48,6 % | 0,7 % | 1,5 % |
| 26.17 | 50,0 % | 0,5 % | 0,8 % |
| 26.18 | 48,4 % | 0,7 % | 1,0 % |
| 26.19 | 48,3 % | 0,5 % | 1,0 % |
| 26.20 | 47,7 % | 0,7 % | 1,1 % |
| 26.21 | 48,4 % | 0,6 % | 0,6 % |
| 26.22 | 48,2 % | 0,6 % | 1,4 % |
06
CS mitjà de qui juga Karma a Support i el que fa el 25 % millor, minut a minut.
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
| Min | CS | p75 | Or | Nivell |
|---|---|---|---|---|
| 10 | 10,9 | 12,4 | 3.308 | 8,1 |
| 15 | 17,4 | 19,6 | 5.203 | 10,3 |
| 20 | 23,8 | 26,9 | 7.368 | 11,9 |
| 30 | 36,7 | 41,4 | 12.508 | 14,2 |
05
Els jugadors amb més LP a Support amb prou partides de Karma aquest pedaç, i el que construeixen.
Premium
El rànquing de millors jugadors i les seves builds de one-trick formen part d’ULTY Premium.
#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
Nucli
#2 · NA
Aspirant · 1.463 LP
Nucli
#3 · EUW
Aspirant · 1.326 LP
Nucli
#4 · NA
Aspirant · 1.189 LP
Nucli