#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
- Partides
- 90
- WR
- 58,0 %
- KDA
- 3,40
Nucli
el Coloso · Tanc / Mag

ANúm. 40 de 89 a Mid
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
01
Valor
Dominación
Runes +
49,7 % WR · 52,1 % PR · 2,2 k
Garras del inmortal
52,1 %49,7 %
Reverberacción
31,7 %50,9 %
Reverberacción
7,7 %49,3 %
Primer golpe
4,7 %46,8 %
Mejora glacial
1,7 %52,4 %
Protector
1,7 %49,3 %02
Ruta de compra en el temps: cada objecte apareix al minut en què el jugador mitjà d’aquest rang el completa, segons l’or acumulat.
Yelmo de Doranmin 1,0 · p75 1,0
Poción de vidamin 1,0 · p75 1,0
Trituradoras encadenadasmin 5,4 · p75 5,0
Medallón de los Solari de Hierromin 11,4 · p75 10,7
Convergencia de Zekemin 16,4 · p75 15,5
Jak'Sho el Proteicomin 22,7 · p75 21,551,1 % WR · 74,4 % PR · 3,2 k
49,1 % WR · 12,4 % PR · 528
48,8 % WR · 10,5 % PR · 447
51,5 % WR · 49,2 % PR · 2,1 k
51,3 % WR · 40,6 % PR · 1,7 k
50,3 % WR · 46,4 % PR · 2 k
52,2 % WR · 42,8 % PR · 1,8 k
Trituradoras encadenadas55,2 %52,0 %
Botas de mercurio21,6 %51,1 %
Avance blindado18,6 %48,2 %03
48,3 % WR · 50,8 % PR · 2,2 k
Prioritat: Q › W › E
04
Rivals de línia contra els quals Galio pateix (riba vermella) i als quals guanya (riba blava). Obre’n qualsevol per veure l’enfrontament.
Millors jugadors
Farmeig per minut
07
| Pedaç | Win rate | Pick rate | Ban rate |
|---|---|---|---|
| 26.15 | 49,3 % | 0,6 % | 1,1 % |
| 26.16 | 50,1 % | 0,6 % | 0,9 % |
| 26.17 | 50,1 % | 0,7 % | 1,8 % |
| 26.18 | 50,4 % | 0,7 % | 1,4 % |
| 26.19 | 49,2 % | 0,6 % | 1,0 % |
| 26.20 | 49,7 % | 0,6 % | 1,0 % |
| 26.21 | 49,9 % | 0,5 % | 0,9 % |
| 26.22 | 50,9 % | 0,7 % | 1,3 % |
06
CS mitjà de qui juga Galio a Mid i el que fa el 25 % millor, minut a minut.
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
| Min | CS | p75 | Or | Nivell |
|---|---|---|---|---|
| 10 | 60,3 | 68,1 | 3.394 | 8,6 |
| 15 | 98,7 | 111,5 | 5.485 | 11,0 |
| 20 | 139,2 | 157,3 | 7.891 | 12,8 |
| 30 | 220,6 | 249,3 | 13.521 | 15,1 |
05
Els jugadors amb més LP a Mid amb prou partides de Galio aquest pedaç, i el que construeixen.
Premium
El rànquing de millors jugadors i les seves builds de one-trick formen part d’ULTY Premium.
#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
Nucli
#2 · NA
Aspirant · 1.463 LP
Nucli
#3 · EUW
Aspirant · 1.326 LP
Nucli
#4 · NA
Aspirant · 1.189 LP
Nucli