#1 · EUW
Challenger · 1.600 LP
- Games
- 90
- WR
- 58,0%
- KDA
- 3,40
Core
the Seneschal of Demacia · Fighter / Tank

CNr. 38 van 42 in Jungle
VoorbeelddataDe statistiekenpipeline draait nog niet: deze cijfers zijn testdata en komen niet uit echte games.
01
Precision
Resolve
Runes +
50,3% WR · 61,0% PR · 3,2K
Fleet Footwork
61,0%50,3%
Lethal Tempo
26,5%51,5%
Conqueror
6,1%48,6%
Aftershock
2,8%47,1%
Grasp of the Undying
2,6%50,6%
Hail of Blades
0,7%44,1%02
Koopvolgorde in de tijd: elk item staat op de minuut waarop de gemiddelde speler van deze rank het af heeft, op basis van zijn verzamelde gold.
Scorchclaw Pupmin 1,0 · p75 1,0
Health Potionmin 1,0 · p75 1,0
Crimson Luciditymin 4,5 · p75 4,2
Black Cleavermin 13,2 · p75 12,4
Sundered Skymin 20,2 · p75 19,1
Chempunk Chainswordmin 26,0 · p75 24,649,5% WR · 68,9% PR · 3,6K
50,6% WR · 15,7% PR · 821
48,6% WR · 12,3% PR · 646
47,6% WR · 61,9% PR · 3,3K
47,9% WR · 30,5% PR · 1,6K
49,5% WR · 68,8% PR · 3,6K
47,0% WR · 25,0% PR · 1,3K
Crimson Lucidity47,5%50,2%
Gluttonous Greaves33,3%49,5%
Ionian Boots of Lucidity15,4%53,3%03
50,8% WR · 73,8% PR · 3,9K
Prioriteit: Q › E › W
04
Lane-tegenstanders waartegen Xin Zhao het zwaar heeft (rode oever) en waartegen Xin Zhao wint (blauwe oever). Open er een om de matchup te zien.
Topspelers
Farmen per minuut
07
| Patch | Win rate | Pick rate | Ban rate |
|---|---|---|---|
| 26.15 | 50,1% | 0,8% | 1,2% |
| 26.16 | 47,9% | 0,8% | 1,2% |
| 26.17 | 49,8% | 0,7% | 1,4% |
| 26.18 | 49,0% | 0,7% | 1,8% |
| 26.19 | 50,6% | 0,9% | 0,5% |
| 26.20 | 49,3% | 0,9% | 0,9% |
| 26.21 | 49,2% | 0,8% | 1,1% |
| 26.22 | 49,3% | 0,8% | 1,7% |
06
Gemiddelde CS van wie Xin Zhao speelt in Jungle en wat de beste 25% haalt, minuut voor minuut.
VoorbeelddataDe statistiekenpipeline draait nog niet: deze cijfers zijn testdata en komen niet uit echte games.
| Min | CS | p75 | Gold | Level |
|---|---|---|---|---|
| 10 | 49,9 | 56,4 | 3.177 | 8,6 |
| 15 | 81,7 | 92,4 | 5.130 | 11,0 |
| 20 | 115,3 | 130,3 | 7.391 | 12,8 |
| 30 | 182,8 | 206,6 | 12.727 | 15,1 |
05
De spelers met de meeste LP in Jungle met genoeg games op Xin Zhao deze patch, en wat ze bouwen.
Premium
De ranking van topspelers en hun one-trick-builds horen bij ULTY Premium.
#1 · EUW
Challenger · 1.600 LP
Core
#2 · NA
Challenger · 1.463 LP
Core
#3 · EUW
Challenger · 1.326 LP
Core
#4 · NA
Challenger · 1.189 LP
Core