#1 · EUW
Challenger · 1.600 LP
- Games
- 90
- WR
- 58,0%
- KDA
- 3,40
Core
the Chain Warden · Support / Tank

CNr. 35 van 37 in Support
VoorbeelddataDe statistiekenpipeline draait nog niet: deze cijfers zijn testdata en komen niet uit echte games.
01
Resolve
Inspiration
Runes +
49,2% WR · 46,7% PR · 1,4K
Grasp of the Undying
46,7%49,2%
Aftershock
30,5%47,3%
Guardian
17,1%51,9%
Summon Aery
3,1%52,4%
Stormraider's Surge
1,5%50,0%
Electrocute
0,9%50,6%02
Koopvolgorde in de tijd: elk item staat op de minuut waarop de gemiddelde speler van deze rank het af heeft, op basis van zijn verzamelde gold.
World Atlasmin 1,0 · p75 1,0
Health Potionmin 1,0 · p75 1,0
Ionian Boots of Luciditymin 3,8 · p75 3,5
Moonstone Renewermin 10,6 · p75 9,9
Echoes of Heliamin 16,3 · p75 15,2
Knight's Vowmin 21,4 · p75 20,149,5% WR · 58,4% PR · 1,8K
48,2% WR · 30,4% PR · 942
50,0% WR · 8,9% PR · 276
50,0% WR · 49,4% PR · 1,5K
47,4% WR · 40,5% PR · 1,3K
50,6% WR · 80,0% PR · 2,5K
Ionian Boots of Lucidity60,6%51,7%
Crimson Lucidity31,6%46,6%03
49,5% WR · 49,0% PR · 1,5K
Prioriteit: Q › W › E
04
Lane-tegenstanders waartegen Thresh het zwaar heeft (rode oever) en waartegen Thresh wint (blauwe oever). Open er een om de matchup te zien.
Topspelers
Farmen per minuut
07
| Patch | Win rate | Pick rate | Ban rate |
|---|---|---|---|
| 26.15 | 48,4% | 0,5% | 1,0% |
| 26.16 | 48,8% | 0,5% | 1,1% |
| 26.17 | 48,3% | 0,5% | 1,2% |
| 26.18 | 48,7% | 0,5% | 1,2% |
| 26.19 | 47,3% | 0,5% | 0,7% |
| 26.20 | 47,7% | 0,5% | 1,2% |
| 26.21 | 48,5% | 0,5% | 0,9% |
| 26.22 | 48,4% | 0,5% | 0,5% |
06
Gemiddelde CS van wie Thresh speelt in Support en wat de beste 25% haalt, minuut voor minuut.
VoorbeelddataDe statistiekenpipeline draait nog niet: deze cijfers zijn testdata en komen niet uit echte games.
| Min | CS | p75 | Gold | Level |
|---|---|---|---|---|
| 10 | 11,6 | 13,1 | 3.322 | 8,1 |
| 15 | 18,5 | 20,9 | 5.226 | 10,3 |
| 20 | 25,3 | 28,6 | 7.399 | 11,9 |
| 30 | 39,0 | 44,0 | 12.556 | 14,2 |
05
De spelers met de meeste LP in Support met genoeg games op Thresh deze patch, en wat ze bouwen.
Premium
De ranking van topspelers en hun one-trick-builds horen bij ULTY Premium.
#1 · EUW
Challenger · 1.600 LP
Core
#2 · NA
Challenger · 1.463 LP
Core
#3 · EUW
Challenger · 1.326 LP
Core
#4 · NA
Challenger · 1.189 LP
Core