#1 · EUW
Challenger · 1.600 LP
- Games
- 90
- WR
- 58,0%
- KDA
- 3,40
Core
the Noxian Grand General · Mage / Support

SNr. 12 van 89 in Mid
VoorbeelddataDe statistiekenpipeline draait nog niet: deze cijfers zijn testdata en komen niet uit echte games.
01
Sorcery
Domination
Runes +
44,3% WR · 70,9% PR · 33,8K
Stormraider's Surge
70,9%44,3%
Arcane Comet
21,1%48,5%
Arcane Comet
5,8%49,5%
Dark Harvest
1,6%47,9%
Hail of Blades
0,3%47,9%
Fleet Footwork
0,3%46,6%02
Koopvolgorde in de tijd: elk item staat op de minuut waarop de gemiddelde speler van deze rank het af heeft, op basis van zijn verzamelde gold.
Doran's Ringmin 1,0 · p75 1,0
Health Potionmin 1,0 · p75 1,0
Spellslinger's Shoesmin 4,8 · p75 4,4
Bloodletter's Cursemin 12,6 · p75 11,8
Luden's Echomin 18,6 · p75 17,5
Staff of Flowing Watermin 22,8 · p75 21,650,2% WR · 70,8% PR · 33,7K
51,0% WR · 16,4% PR · 7,8K
47,8% WR · 10,2% PR · 4,9K
47,7% WR · 64,3% PR · 30,6K
47,2% WR · 28,6% PR · 13,6K
52,5% WR · 49,5% PR · 23,6K
52,2% WR · 40,4% PR · 19,2K
Spellslinger's Shoes62,2%48,5%
Sorcerer's Shoes27,7%50,4%
Ionian Boots of Lucidity8,1%49,1%03
51,7% WR · 46,8% PR · 22,3K
Prioriteit: W › Q › E
04
Lane-tegenstanders waartegen Swain het zwaar heeft (rode oever) en waartegen Swain wint (blauwe oever). Open er een om de matchup te zien.
Topspelers
Farmen per minuut
07
| Patch | Win rate | Pick rate | Ban rate |
|---|---|---|---|
| 26.15 | 50,6% | 8,4% | 8,8% |
| 26.16 | 50,5% | 6,6% | 7,1% |
| 26.17 | 50,8% | 7,6% | 3,5% |
| 26.18 | 50,3% | 6,3% | 13,9% |
| 26.19 | 50,1% | 7,3% | 12,4% |
| 26.20 | 50,9% | 8,1% | 18,2% |
| 26.21 | 50,2% | 7,2% | 7,5% |
| 26.22 | 50,7% | 7,3% | 18,2% |
06
Gemiddelde CS van wie Swain speelt in Mid en wat de beste 25% haalt, minuut voor minuut.
VoorbeelddataDe statistiekenpipeline draait nog niet: deze cijfers zijn testdata en komen niet uit echte games.
| Min | CS | p75 | Gold | Level |
|---|---|---|---|---|
| 10 | 61,1 | 69,0 | 3.411 | 8,6 |
| 15 | 100,0 | 112,9 | 5.512 | 11,0 |
| 20 | 141,0 | 159,4 | 7.930 | 12,8 |
| 30 | 223,5 | 252,6 | 13.582 | 15,1 |
05
De spelers met de meeste LP in Mid met genoeg games op Swain deze patch, en wat ze bouwen.
Premium
De ranking van topspelers en hun one-trick-builds horen bij ULTY Premium.
#1 · EUW
Challenger · 1.600 LP
Core
#2 · NA
Challenger · 1.463 LP
Core
#3 · EUW
Challenger · 1.326 LP
Core
#4 · NA
Challenger · 1.189 LP
Core