Naar de inhoud

The Fire below the Mountain · Tank

Ornn

ANr. 18 van 75 in Top

  • P
  • Q
  • W
  • E
  • R
Rank

VoorbeelddataDe statistiekenpipeline draait nog niet: deze cijfers zijn testdata en komen niet uit echte games.

01

Runes

Resolve

Sorcery

Runes +

52,1% WR · 47,9% PR · 8,3K

Verdeling van runepagina’s

Verdeling van runepagina’s
  • Grasp of the UndyingSorcery47,9%52,1%
  • GuardianInspiration35,5%46,4%
  • AftershockDomination10,2%49,1%
  • First StrikeSorcery3,1%47,2%
  • Unsealed SpellbookResolve2,1%47,8%
  • Press the AttackSorcery1,0%51,8%

02

Build

Koopvolgorde in de tijd: elk item staat op de minuut waarop de gemiddelde speler van deze rank het af heeft, op basis van zijn verzamelde gold.

Koopvolgorde met de minuut waarop elk item af is
  1. 1Doran's Helmmin 1,0
  2. 2Health Potionmin 1,0
  3. 3Chainlaced Crushersmin 5,6
  4. 4Locket of the Iron Solarimin 11,8
  5. 5Jak'Sho, The Proteanmin 19,1
  6. 6Zeke's Convergencemin 23,4

Core

    50,2% WR · 65,9% PR · 11,4K

    51,7% WR · 23,0% PR · 4K

    50,7% WR · 8,9% PR · 1,5K

Summoner spells

    48,0% WR · 69,5% PR · 12,1K

    50,1% WR · 24,4% PR · 4,2K

Startitems

    49,8% WR · 53,4% PR · 9,3K

    48,9% WR · 37,3% PR · 6,5K

Boots

Boots
  • Chainlaced Crushers74,8%50,1%
  • Armored Advance11,7%48,3%
  • Mercury's Treads10,8%47,6%

Situationeel

  • Bandlepipes47,8%8,8K
  • Sunfire Aegis51,4%4,6K
  • Kaenic Rookern45,7%2,9K
  • Knight's Vow51,2%633
  • Unending Despair46,9%244
  • Abyssal Mask50,1%208

03

Skill order

49,8% WR · 45,2% PR · 7,9K

Prioriteit: E › Q › W

  • Searing Charge
  • Volcanic Rupture
  • Bellows Breath
Skill order
AbilitiesLevel 1Level 2Level 3Level 4Level 5Level 6Level 7Level 8Level 9Level 10Level 11Level 12Level 13Level 14Level 15Level 16Level 17Level 18
Q—Q—————Q—Q—QQ—————
W——W——————————WW—WW
EE——EE—E—E—————————
R—————R————R————R——

Verdeling van skill orders

Verdeling van skill orders
  • E › Q › W45,2%49,8%
  • W › Q › E43,8%48,9%

04

Matchups

Lane-tegenstanders waartegen Ornn het zwaar heeft (rode oever) en waartegen Ornn wint (blauwe oever). Open er een om de matchup te zien.

Topspelers

Farmen per minuut

07

Verloop per patch

Tabel met het verloop per patch
PatchWin ratePick rateBan rate
26.1550,9%2,2%1,9%
26.1650,5%2,7%3,1%
26.1750,5%2,4%4,2%
26.1851,0%2,8%3,1%
26.1951,3%2,5%2,4%
26.2050,9%2,5%5,9%
26.2149,5%2,7%2,6%
26.2250,9%2,7%5,7%