Naar de inhoud

the Prophet of the Void · Mage

Malzahar

ANr. 21 van 89 in Mid

  • P
  • Q
  • W
  • E
  • R
Rank

VoorbeelddataDe statistiekenpipeline draait nog niet: deze cijfers zijn testdata en komen niet uit echte games.

01

Runes

Sorcery

Precision

Runes +

51,0% WR · 60,5% PR · 12K

Verdeling van runepagina’s

Verdeling van runepagina’s
  • Arcane CometPrecision60,5%51,0%
  • Deathfire TouchDomination22,7%45,2%
  • Deathfire TouchDomination10,1%48,7%
  • ElectrocutePrecision4,4%49,5%
  • Hail of BladesPrecision1,1%49,3%
  • AftershockPrecision1,0%48,6%

02

Build

Koopvolgorde in de tijd: elk item staat op de minuut waarop de gemiddelde speler van deze rank het af heeft, op basis van zijn verzamelde gold.

Koopvolgorde met de minuut waarop elk item af is
  1. 1Doran's Ringmin 1,0
  2. 2Health Potionmin 1,0
  3. 3Spellslinger's Shoesmin 4,8
  4. 4Blackfire Torchmin 12,5
  5. 5Bloodletter's Cursemin 18,8
  6. 6Luden's Echomin 24,1

Core

    48,3% WR · 52,5% PR · 10,4K

    50,0% WR · 26,3% PR · 5,2K

    47,6% WR · 17,0% PR · 3,4K

Summoner spells

    49,0% WR · 60,7% PR · 12,1K

    51,8% WR · 31,5% PR · 6,3K

Startitems

    49,9% WR · 61,1% PR · 12,2K

    51,5% WR · 31,1% PR · 6,2K

Boots

Boots
  • Spellslinger's Shoes66,0%49,8%
  • Sorcerer's Shoes22,7%49,6%
  • Ionian Boots of Lucidity9,1%46,5%

Situationeel

  • Cryptbloom48,8%9,4K
  • Shurelya's Battlesong48,7%7,5K
  • Staff of Flowing Water48,3%1,6K
  • Imperial Mandate50,9%967
  • Archangel's Staff46,3%293
  • Void Staff49,5%148

03

Skill order

49,4% WR · 53,9% PR · 10,7K

Prioriteit: Q › W › E

  • Call of the Void
  • Void Swarm
  • Malefic Visions
Skill order
AbilitiesLevel 1Level 2Level 3Level 4Level 5Level 6Level 7Level 8Level 9Level 10Level 11Level 12Level 13Level 14Level 15Level 16Level 17Level 18
QQ——QQ—Q—Q—————————
W—W—————W—W—WW—————
E——E——————————EE—EE
R—————R————R————R——

Verdeling van skill orders

Verdeling van skill orders
  • Q › W › E53,9%49,4%
  • E › Q › W36,9%50,1%

04

Matchups

Lane-tegenstanders waartegen Malzahar het zwaar heeft (rode oever) en waartegen Malzahar wint (blauwe oever). Open er een om de matchup te zien.

Topspelers

Farmen per minuut

07

Verloop per patch

Tabel met het verloop per patch
PatchWin ratePick rateBan rate
26.1551,7%2,8%1,7%
26.1652,0%2,7%4,0%
26.1751,1%3,0%7,2%
26.1851,0%2,7%3,9%
26.1951,3%3,0%7,0%
26.2052,5%2,8%4,0%
26.2152,0%2,5%3,5%
26.2250,7%3,1%4,0%