#1 · EUW
Challenger · 1.600 LP
- Games
- 90
- WR
- 58,0%
- KDA
- 3,40
Core
the Lady of Luminosity · Mage / Support

SNr. 11 van 89 in Mid
VoorbeelddataDe statistiekenpipeline draait nog niet: deze cijfers zijn testdata en komen niet uit echte games.
01
Sorcery
Precision
Runes +
50,0% WR · 56,7% PR · 36,2K
Deathfire Touch
56,7%50,0%
Deathfire Touch
24,1%49,5%
Stormraider's Surge
10,7%48,5%
Electrocute
5,9%49,3%
Dark Harvest
1,5%47,6%
Stormraider's Surge
1,0%48,3%02
Koopvolgorde in de tijd: elk item staat op de minuut waarop de gemiddelde speler van deze rank het af heeft, op basis van zijn verzamelde gold.
Dark Sealmin 1,0 · p75 1,0
Health Potionmin 1,0 · p75 1,0
Sorcerer's Shoesmin 4,7 · p75 4,3
Bloodletter's Cursemin 12,7 · p75 11,9
Cryptbloommin 19,3 · p75 18,2
Luden's Echomin 24,5 · p75 23,251,5% WR · 48,1% PR · 30,7K
49,2% WR · 33,8% PR · 21,6K
50,4% WR · 14,5% PR · 9,2K
47,2% WR · 59,7% PR · 38,1K
49,0% WR · 32,2% PR · 20,6K
51,5% WR · 68,5% PR · 43,8K
50,1% WR · 25,2% PR · 16,1K
Sorcerer's Shoes73,4%49,3%
Spellslinger's Shoes14,7%48,6%
Ionian Boots of Lucidity9,6%49,6%03
48,5% WR · 50,8% PR · 32,5K
Prioriteit: Q › E › W
04
Lane-tegenstanders waartegen Lux het zwaar heeft (rode oever) en waartegen Lux wint (blauwe oever). Open er een om de matchup te zien.
Topspelers
Farmen per minuut
07
| Patch | Win rate | Pick rate | Ban rate |
|---|---|---|---|
| 26.15 | 50,4% | 10,5% | 10,5% |
| 26.16 | 50,6% | 10,8% | 27,1% |
| 26.17 | 50,2% | 9,5% | 17,3% |
| 26.18 | 50,3% | 9,7% | 17,6% |
| 26.19 | 51,0% | 8,4% | 7,8% |
| 26.20 | 50,6% | 10,9% | 22,3% |
| 26.21 | 50,3% | 8,6% | 6,3% |
| 26.22 | 50,3% | 9,8% | 11,2% |
06
Gemiddelde CS van wie Lux speelt in Mid en wat de beste 25% haalt, minuut voor minuut.
VoorbeelddataDe statistiekenpipeline draait nog niet: deze cijfers zijn testdata en komen niet uit echte games.
| Min | CS | p75 | Gold | Level |
|---|---|---|---|---|
| 10 | 57,1 | 64,5 | 3.327 | 8,6 |
| 15 | 93,5 | 105,6 | 5.376 | 11,0 |
| 20 | 131,9 | 149,0 | 7.737 | 12,8 |
| 30 | 209,0 | 236,2 | 13.277 | 15,1 |
05
De spelers met de meeste LP in Mid met genoeg games op Lux deze patch, en wat ze bouwen.
Premium
De ranking van topspelers en hun one-trick-builds horen bij ULTY Premium.
#1 · EUW
Challenger · 1.600 LP
Core
#2 · NA
Challenger · 1.463 LP
Core
#3 · EUW
Challenger · 1.326 LP
Core
#4 · NA
Challenger · 1.189 LP
Core