#1 · EUW
Challenger · 1.600 LP
- Games
- 90
- WR
- 58,0%
- KDA
- 3,40
Core
the Fae Sorceress · Support / Mage

CNr. 34 van 37 in Support
VoorbeelddataDe statistiekenpipeline draait nog niet: deze cijfers zijn testdata en komen niet uit echte games.
01
Resolve
Inspiration
Runes +
55,7% WR · 67,4% PR · 2,1K
Guardian
67,4%55,7%
Grasp of the Undying
20,7%53,0%
Guardian
6,4%47,6%
Arcane Comet
3,1%49,4%
Stormraider's Surge
1,3%48,6%
Aftershock
0,9%47,6%02
Koopvolgorde in de tijd: elk item staat op de minuut waarop de gemiddelde speler van deze rank het af heeft, op basis van zijn verzamelde gold.
World Atlasmin 1,0 · p75 1,0
Health Potionmin 1,0 · p75 1,0
Crimson Luciditymin 3,8 · p75 3,5
Moonstone Renewermin 10,6 · p75 9,9
Echoes of Heliamin 16,2 · p75 15,2
Knight's Vowmin 21,4 · p75 20,148,7% WR · 68,6% PR · 2,1K
48,5% WR · 14,3% PR · 448
51,0% WR · 13,7% PR · 427
50,1% WR · 70,1% PR · 2,2K
55,2% WR · 24,0% PR · 749
50,3% WR · 80,0% PR · 2,5K
Crimson Lucidity48,8%49,5%
Ionian Boots of Lucidity40,9%48,5%03
46,5% WR · 71,2% PR · 2,2K
Prioriteit: W › Q › E
04
Lane-tegenstanders waartegen Lulu het zwaar heeft (rode oever) en waartegen Lulu wint (blauwe oever). Open er een om de matchup te zien.
Topspelers
Farmen per minuut
07
| Patch | Win rate | Pick rate | Ban rate |
|---|---|---|---|
| 26.15 | 47,6% | 0,5% | 0,5% |
| 26.16 | 48,0% | 0,5% | 0,3% |
| 26.17 | 47,9% | 0,5% | 0,1% |
| 26.18 | 47,6% | 0,5% | 0,6% |
| 26.19 | 48,8% | 0,5% | 0,9% |
| 26.20 | 47,9% | 0,5% | 0,4% |
| 26.21 | 46,5% | 0,5% | 0,3% |
| 26.22 | 48,5% | 0,5% | 0,9% |
06
Gemiddelde CS van wie Lulu speelt in Support en wat de beste 25% haalt, minuut voor minuut.
VoorbeelddataDe statistiekenpipeline draait nog niet: deze cijfers zijn testdata en komen niet uit echte games.
| Min | CS | p75 | Gold | Level |
|---|---|---|---|---|
| 10 | 11,9 | 13,5 | 3.329 | 8,1 |
| 15 | 19,0 | 21,4 | 5.236 | 10,3 |
| 20 | 26,0 | 29,4 | 7.414 | 11,9 |
| 30 | 40,0 | 45,2 | 12.579 | 14,2 |
05
De spelers met de meeste LP in Support met genoeg games op Lulu deze patch, en wat ze bouwen.
Premium
De ranking van topspelers en hun one-trick-builds horen bij ULTY Premium.
#1 · EUW
Challenger · 1.600 LP
Core
#2 · NA
Challenger · 1.463 LP
Core
#3 · EUW
Challenger · 1.326 LP
Core
#4 · NA
Challenger · 1.189 LP
Core