#1 · EUW
Challenger · 1.600 LP
- Games
- 90
- WR
- 58,0%
- KDA
- 3,40
Core
the Wandering Caretaker · Support / Mage

ANr. 11 van 37 in Support
VoorbeelddataDe statistiekenpipeline draait nog niet: deze cijfers zijn testdata en komen niet uit echte games.
01
Resolve
Inspiration
Runes +
48,8% WR · 67,6% PR · 4,1K
Guardian
67,6%48,8%
Guardian
23,9%47,9%
Grasp of the Undying
5,7%52,3%
Stormraider's Surge
1,8%50,3%
Deathfire Touch
0,7%48,4%
First Strike
0,3%47,7%02
Koopvolgorde in de tijd: elk item staat op de minuut waarop de gemiddelde speler van deze rank het af heeft, op basis van zijn verzamelde gold.
World Atlasmin 1,0 · p75 1,0
Health Potionmin 1,0 · p75 1,0
Crimson Luciditymin 3,9 · p75 3,5
Echoes of Heliamin 10,7 · p75 9,9
Moonstone Renewermin 16,3 · p75 15,3
Knight's Vowmin 21,5 · p75 20,246,3% WR · 53,2% PR · 3,2K
51,0% WR · 27,0% PR · 1,6K
49,0% WR · 15,8% PR · 949
50,2% WR · 55,7% PR · 3,3K
47,2% WR · 35,5% PR · 2,1K
52,6% WR · 80,0% PR · 4,8K
Crimson Lucidity59,3%50,2%
Ionian Boots of Lucidity32,5%47,6%03
50,1% WR · 57,7% PR · 3,5K
Prioriteit: Q › E › W
04
Lane-tegenstanders waartegen Bard het zwaar heeft (rode oever) en waartegen Bard wint (blauwe oever). Open er een om de matchup te zien.
Topspelers
Farmen per minuut
07
| Patch | Win rate | Pick rate | Ban rate |
|---|---|---|---|
| 26.15 | 52,6% | 0,8% | 4,2% |
| 26.16 | 51,5% | 0,8% | 2,2% |
| 26.17 | 51,7% | 0,9% | 1,2% |
| 26.18 | 51,5% | 0,9% | 2,1% |
| 26.19 | 52,2% | 0,9% | 2,2% |
| 26.20 | 52,9% | 0,8% | 5,0% |
| 26.21 | 52,1% | 0,9% | 2,3% |
| 26.22 | 52,0% | 0,9% | 3,9% |
06
Gemiddelde CS van wie Bard speelt in Support en wat de beste 25% haalt, minuut voor minuut.
VoorbeelddataDe statistiekenpipeline draait nog niet: deze cijfers zijn testdata en komen niet uit echte games.
| Min | CS | p75 | Gold | Level |
|---|---|---|---|---|
| 10 | 10,9 | 12,3 | 3.307 | 8,1 |
| 15 | 17,3 | 19,5 | 5.201 | 10,3 |
| 20 | 23,7 | 26,7 | 7.365 | 11,9 |
| 30 | 36,5 | 41,2 | 12.504 | 14,2 |
05
De spelers met de meeste LP in Support met genoeg games op Bard deze patch, en wat ze bouwen.
Premium
De ranking van topspelers en hun one-trick-builds horen bij ULTY Premium.
#1 · EUW
Challenger · 1.600 LP
Core
#2 · NA
Challenger · 1.463 LP
Core
#3 · EUW
Challenger · 1.326 LP
Core
#4 · NA
Challenger · 1.189 LP
Core