#1 · EUW
Challenger · 1.600 LP
- Games
- 90
- WR
- 58,0%
- KDA
- 3,40
Core
the Witch Between Worlds · Mage / Assassin

S+Nr. 2 van 89 in Mid
VoorbeelddataDe statistiekenpipeline draait nog niet: deze cijfers zijn testdata en komen niet uit echte games.
01
Sorcery
Precision
Runes +
50,3% WR · 56,9% PR · 50,8K
Arcane Comet
56,9%50,3%
Stormraider's Surge
19,8%47,6%
Arcane Comet
17,3%48,2%
Hail of Blades
4,3%52,1%
Electrocute
1,1%47,6%
Stormraider's Surge
0,5%47,3%02
Koopvolgorde in de tijd: elk item staat op de minuut waarop de gemiddelde speler van deze rank het af heeft, op basis van zijn verzamelde gold.
Doran's Ringmin 1,0 · p75 1,0
Health Potionmin 1,0 · p75 1,0
Sorcerer's Shoesmin 4,8 · p75 4,4
Luden's Echomin 12,2 · p75 11,4
Blackfire Torchmin 18,3 · p75 17,3
Morellonomiconmin 23,7 · p75 22,448,8% WR · 45,0% PR · 40,2K
52,4% WR · 37,8% PR · 33,7K
49,0% WR · 13,8% PR · 12,3K
51,0% WR · 63,5% PR · 56,7K
46,3% WR · 29,2% PR · 26,1K
47,6% WR · 49,5% PR · 44,2K
53,6% WR · 40,4% PR · 36,1K
Sorcerer's Shoes62,7%50,9%
Spellslinger's Shoes22,8%48,8%
Crimson Lucidity11,6%45,7%03
49,9% WR · 46,1% PR · 41,2K
Prioriteit: W › Q › E
04
Lane-tegenstanders waartegen Aurora het zwaar heeft (rode oever) en waartegen Aurora wint (blauwe oever). Open er een om de matchup te zien.
Topspelers
Farmen per minuut
07
| Patch | Win rate | Pick rate | Ban rate |
|---|---|---|---|
| 26.15 | 53,2% | 17,2% | 44,2% |
| 26.16 | 52,4% | 13,4% | 22,4% |
| 26.17 | 51,7% | 15,5% | 28,2% |
| 26.18 | 53,1% | 13,6% | 28,0% |
| 26.19 | 52,6% | 15,7% | 21,9% |
| 26.20 | 51,6% | 15,5% | 25,6% |
| 26.21 | 53,1% | 13,4% | 10,4% |
| 26.22 | 52,4% | 13,7% | 8,0% |
06
Gemiddelde CS van wie Aurora speelt in Mid en wat de beste 25% haalt, minuut voor minuut.
VoorbeelddataDe statistiekenpipeline draait nog niet: deze cijfers zijn testdata en komen niet uit echte games.
| Min | CS | p75 | Gold | Level |
|---|---|---|---|---|
| 10 | 61,2 | 69,1 | 3.413 | 8,6 |
| 15 | 100,2 | 113,2 | 5.516 | 11,0 |
| 20 | 141,3 | 159,7 | 7.936 | 12,8 |
| 30 | 224,0 | 253,1 | 13.592 | 15,1 |
05
De spelers met de meeste LP in Mid met genoeg games op Aurora deze patch, en wat ze bouwen.
Premium
De ranking van topspelers en hun one-trick-builds horen bij ULTY Premium.
#1 · EUW
Challenger · 1.600 LP
Core
#2 · NA
Challenger · 1.463 LP
Core
#3 · EUW
Challenger · 1.326 LP
Core
#4 · NA
Challenger · 1.189 LP
Core