#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
- Partides
- 90
- WR
- 58,0 %
- KDA
- 3,40
Nucli
La Dama de Espinas · Mag / Suport

BNúm. 63 de 89 a Mid
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
01
Brujería
Inspiración
Runes +
52,0 % WR · 47,7 % PR · 10,1 k
Invocar a Aery
47,7 %52,0 %
Cometa arcano
25,7 %50,4 %
Cometa arcano
18,3 %49,6 %
Cosecha oscura
4,2 %52,0 %
Lluvia de cuchillas
3,0 %50,3 %
Cosecha oscura
0,9 %45,1 %02
Ruta de compra en el temps: cada objecte apareix al minut en què el jugador mitjà d’aquest rang el completa, segons l’or acumulat.
Sello oscuromin 1,0 · p75 1,0
Poción de vidamin 1,0 · p75 1,0
Botas de hechiceromin 4,6 · p75 4,3
Florescencia sepulcralmin 12,7 · p75 11,9
Antorcha de fuego negromin 18,7 · p75 17,6
Maldición sanguinolentamin 24,2 · p75 22,846,0 % WR · 62,9 % PR · 13,3 k
53,4 % WR · 20,1 % PR · 4,2 k
46,3 % WR · 13,6 % PR · 2,9 k
49,5 % WR · 45,9 % PR · 9,7 k
44,9 % WR · 43,3 % PR · 9,2 k
50,2 % WR · 73,6 % PR · 15,6 k
43,3 % WR · 21,1 % PR · 4,5 k
Botas de hechicero55,8 %49,4 %
Botas del lanzahechizos22,3 %48,9 %
Lucidez carmesí17,5 %49,7 %03
49,3 % WR · 56,8 % PR · 12 k
Prioritat: W › Q › E
04
Rivals de línia contra els quals Zyra pateix (riba vermella) i als quals guanya (riba blava). Obre’n qualsevol per veure l’enfrontament.
Millors jugadors
Farmeig per minut
07
| Pedaç | Win rate | Pick rate | Ban rate |
|---|---|---|---|
| 26.15 | 48,2 % | 3,6 % | 8,3 % |
| 26.16 | 48,5 % | 4,1 % | 2,5 % |
| 26.17 | 47,7 % | 4,6 % | 7,9 % |
| 26.18 | 48,8 % | 4,1 % | 10,2 % |
| 26.19 | 48,9 % | 4,6 % | 9,4 % |
| 26.20 | 47,9 % | 3,7 % | 2,0 % |
| 26.21 | 48,3 % | 4,6 % | 2,5 % |
| 26.22 | 48,1 % | 3,3 % | 2,1 % |
06
CS mitjà de qui juga Zyra a Mid i el que fa el 25 % millor, minut a minut.
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
| Min | CS | p75 | Or | Nivell |
|---|---|---|---|---|
| 10 | 61,3 | 69,3 | 3.416 | 8,6 |
| 15 | 100,4 | 113,4 | 5.521 | 11,0 |
| 20 | 141,7 | 160,1 | 7.943 | 12,8 |
| 30 | 224,5 | 253,7 | 13.603 | 15,1 |
05
Els jugadors amb més LP a Mid amb prou partides de Zyra aquest pedaç, i el que construeixen.
Premium
El rànquing de millors jugadors i les seves builds de one-trick formen part d’ULTY Premium.
#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
Nucli
#2 · NA
Aspirant · 1.463 LP
Nucli
#3 · EUW
Aspirant · 1.326 LP
Nucli
#4 · NA
Aspirant · 1.189 LP
Nucli