#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
- Partides
- 90
- WR
- 58,0 %
- KDA
- 3,40
Nucli
El Arma Secreta · Tanc / Lluitador

ANúm. 15 de 42 a Jungla
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
01
Valor
Inspiración
Runes +
47,8 % WR · 73,0 % PR · 11,3 k
Reverberacción
73,0 %47,8 %
Garras del inmortal
19,9 %45,2 %
Garras del inmortal
3,9 %47,6 %
Mejora glacial
2,2 %47,2 %
Mejora glacial
0,8 %50,8 %
Tensión del saqueador de tormentas
0,2 %49,3 %02
Ruta de compra en el temps: cada objecte apareix al minut en què el jugador mitjà d’aquest rang el completa, segons l’or acumulat.
Cachorro de Garra ígneamin 1,0 · p75 1,0
Poción de vidamin 1,0 · p75 1,0
Botas de mercuriomin 5,7 · p75 5,3
Medallón de los Solari de Hierromin 12,1 · p75 11,3
Bandlemusamin 17,6 · p75 16,5
Jak'Sho el Proteicomin 24,1 · p75 22,747,5 % WR · 48,9 % PR · 7,6 k
50,4 % WR · 30,6 % PR · 4,7 k
48,3 % WR · 16,4 % PR · 2,5 k
48,5 % WR · 47,1 % PR · 7,3 k
48,2 % WR · 42,3 % PR · 6,6 k
51,9 % WR · 68,5 % PR · 10,6 k
51,8 % WR · 25,2 % PR · 3,9 k
Botas de mercurio74,8 %50,4 %
Trituradoras encadenadas14,7 %48,7 %
Botas blindadas8,4 %46,9 %03
51,2 % WR · 73,3 % PR · 11,4 k
Prioritat: W › Q › E
04
Rivals de línia contra els quals Zac pateix (riba vermella) i als quals guanya (riba blava). Obre’n qualsevol per veure l’enfrontament.
Millors jugadors
Farmeig per minut
07
| Pedaç | Win rate | Pick rate | Ban rate |
|---|---|---|---|
| 26.15 | 51,5 % | 2,7 % | 6,1 % |
| 26.16 | 50,4 % | 2,2 % | 4,8 % |
| 26.17 | 50,3 % | 2,5 % | 4,4 % |
| 26.18 | 49,9 % | 2,9 % | 6,3 % |
| 26.19 | 49,6 % | 2,4 % | 4,6 % |
| 26.20 | 51,0 % | 2,6 % | 6,4 % |
| 26.21 | 51,7 % | 2,3 % | 1,8 % |
| 26.22 | 50,9 % | 2,4 % | 6,2 % |
06
CS mitjà de qui juga Zac a Jungla i el que fa el 25 % millor, minut a minut.
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
| Min | CS | p75 | Or | Nivell |
|---|---|---|---|---|
| 10 | 49,8 | 56,3 | 3.174 | 8,6 |
| 15 | 81,5 | 92,1 | 5.125 | 11,0 |
| 20 | 115,0 | 130,0 | 7.384 | 12,8 |
| 30 | 182,3 | 206,0 | 12.717 | 15,1 |
05
Els jugadors amb més LP a Jungla amb prou partides de Zac aquest pedaç, i el que construeixen.
Premium
El rànquing de millors jugadors i les seves builds de one-trick formen part d’ULTY Premium.
#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
Nucli
#2 · NA
Aspirant · 1.463 LP
Nucli
#3 · EUW
Aspirant · 1.326 LP
Nucli
#4 · NA
Aspirant · 1.189 LP
Nucli