#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
- Partides
- 90
- WR
- 58,0 %
- KDA
- 3,40
Nucli
la Gata Mágica · Suport / Mag

BNúm. 22 de 37 a Support
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
01
Valor
Brujería
Runes +
51,1 % WR · 69,5 % PR · 4,5 k
Reverberacción
69,5 %51,1 %
Reverberacción
16,2 %49,4 %
Garras del inmortal
6,6 %46,8 %
Cometa arcano
3,9 %50,5 %
Tensión del saqueador de tormentas
2,0 %49,4 %
Reverberacción
1,5 %48,7 %02
Ruta de compra en el temps: cada objecte apareix al minut en què el jugador mitjà d’aquest rang el completa, segons l’or acumulat.
Atlas mundialmin 1,0 · p75 1,0
Poción de vidamin 1,0 · p75 1,0
Botas jonias de la lucidezmin 3,9 · p75 3,5
Renovación de piedra lunarmin 10,7 · p75 9,9
Bendición de Mikaelmin 16,5 · p75 15,5
Bastón de aguas fluidasmin 21,5 · p75 20,349,6 % WR · 69,7 % PR · 4,5 k
49,6 % WR · 16,2 % PR · 1 k
50,2 % WR · 11,3 % PR · 721
49,0 % WR · 52,8 % PR · 3,4 k
51,9 % WR · 37,8 % PR · 2,4 k
50,4 % WR · 80,0 % PR · 5,1 k
Botas jonias de la lucidez46,9 %51,9 %
Lucidez carmesí42,5 %50,7 %03
48,7 % WR · 67,4 % PR · 4,3 k
Prioritat: E › Q › W
04
Rivals de línia contra els quals Yuumi pateix (riba vermella) i als quals guanya (riba blava). Obre’n qualsevol per veure l’enfrontament.
Millors jugadors
Farmeig per minut
07
| Pedaç | Win rate | Pick rate | Ban rate |
|---|---|---|---|
| 26.15 | 50,2 % | 1,0 % | 0,5 % |
| 26.16 | 50,8 % | 1,1 % | 0,7 % |
| 26.17 | 50,5 % | 1,0 % | 1,4 % |
| 26.18 | 51,1 % | 1,2 % | 1,8 % |
| 26.19 | 51,4 % | 1,1 % | 2,3 % |
| 26.20 | 51,1 % | 1,2 % | 1,3 % |
| 26.21 | 50,1 % | 1,0 % | 0,8 % |
| 26.22 | 50,4 % | 1,0 % | 0,9 % |
06
CS mitjà de qui juga Yuumi a Support i el que fa el 25 % millor, minut a minut.
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
| Min | CS | p75 | Or | Nivell |
|---|---|---|---|---|
| 10 | 11,1 | 12,5 | 3.311 | 8,1 |
| 15 | 17,6 | 19,9 | 5.207 | 10,3 |
| 20 | 24,1 | 27,2 | 7.374 | 11,9 |
| 30 | 37,1 | 41,9 | 12.517 | 14,2 |
05
Els jugadors amb més LP a Support amb prou partides de Yuumi aquest pedaç, i el que construeixen.
Premium
El rànquing de millors jugadors i les seves builds de one-trick formen part d’ULTY Premium.
#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
Nucli
#2 · NA
Aspirant · 1.463 LP
Nucli
#3 · EUW
Aspirant · 1.326 LP
Nucli
#4 · NA
Aspirant · 1.189 LP
Nucli