#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
- Partides
- 90
- WR
- 58,0 %
- KDA
- 3,40
Nucli
Pastor de las Almas Perdidas · Lluitador / Tanc

ANúm. 17 de 75 a Top
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
01
Precisión
Inspiración
Runes +
52,9 % WR · 67,7 % PR · 33 k
Conquistador
67,7 %52,9 %
Pies veloces
17,3 %48,0 %
Conquistador
10,7 %47,2 %
Garras del inmortal
2,3 %48,8 %
Protector
1,0 %47,2 %
Pies veloces
0,9 %47,5 %02
Ruta de compra en el temps: cada objecte apareix al minut en què el jugador mitjà d’aquest rang el completa, segons l’or acumulat.
Espada de Doranmin 1,0 · p75 1,0
Poción de vidamin 1,0 · p75 1,0
Lucidez carmesímin 4,4 · p75 4,0
Experimento de hexarmaduramin 12,7 · p75 11,9
Firmamento desgarradomin 19,5 · p75 18,4
Fuerza de trinidadmin 25,7 · p75 24,350,6 % WR · 62,2 % PR · 30,3 k
47,6 % WR · 22,8 % PR · 11,1 k
47,7 % WR · 12,0 % PR · 5,9 k
50,8 % WR · 69,9 % PR · 34,1 k
48,3 % WR · 24,1 % PR · 11,8 k
50,6 % WR · 45,4 % PR · 22,2 k
50,1 % WR · 43,7 % PR · 21,3 k
Lucidez carmesí63,5 %51,4 %
Botas jonias de la lucidez16,5 %53,0 %
Grebas codiciosas16,0 %47,3 %03
51,3 % WR · 70,9 % PR · 34,6 k
Prioritat: Q › E › W
04
Rivals de línia contra els quals Yorick pateix (riba vermella) i als quals guanya (riba blava). Obre’n qualsevol per veure l’enfrontament.
Millors jugadors
Farmeig per minut
07
| Pedaç | Win rate | Pick rate | Ban rate |
|---|---|---|---|
| 26.15 | 48,3 % | 7,0 % | 7,8 % |
| 26.16 | 50,3 % | 7,2 % | 6,6 % |
| 26.17 | 49,3 % | 9,1 % | 13,4 % |
| 26.18 | 49,3 % | 9,3 % | 8,6 % |
| 26.19 | 50,1 % | 8,3 % | 4,6 % |
| 26.20 | 49,4 % | 8,4 % | 12,8 % |
| 26.21 | 49,8 % | 9,4 % | 12,3 % |
| 26.22 | 49,4 % | 7,5 % | 7,4 % |
06
CS mitjà de qui juga Yorick a Top i el que fa el 25 % millor, minut a minut.
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
| Min | CS | p75 | Or | Nivell |
|---|---|---|---|---|
| 10 | 57,3 | 64,8 | 3.332 | 8,6 |
| 15 | 93,8 | 106,0 | 5.383 | 11,0 |
| 20 | 132,4 | 149,6 | 7.748 | 12,8 |
| 30 | 209,8 | 237,1 | 13.294 | 15,1 |
05
Els jugadors amb més LP a Top amb prou partides de Yorick aquest pedaç, i el que construeixen.
Premium
El rànquing de millors jugadors i les seves builds de one-trick formen part d’ULTY Premium.
#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
Nucli
#2 · NA
Aspirant · 1.463 LP
Nucli
#3 · EUW
Aspirant · 1.326 LP
Nucli
#4 · NA
Aspirant · 1.189 LP
Nucli