#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
- Partides
- 90
- WR
- 58,0 %
- KDA
- 3,40
Nucli
La Rata Apestada · Tirador / Assassí

SNúm. 5 de 33 a ADC
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
01
Precisión
Dominación
Runes +
49,3 % WR · 49,3 % PR · 22,7 k
Ataque intensificado
49,3 %49,3 %
Ataque intensificado
25,0 %49,0 %
Ataque intensificado
16,7 %48,1 %
Primer golpe
4,9 %49,5 %
Libro de hechizos
2,8 %49,6 %
Compás letal
1,1 %45,8 %02
Ruta de compra en el temps: cada objecte apareix al minut en què el jugador mitjà d’aquest rang el completa, segons l’or acumulat.
Arco de Doranmin 1,0 · p75 1,0
Poción de vidamin 1,0 · p75 1,0
Grebas de berserkermin 4,7 · p75 4,3
Flechas de los Yun Talmin 12,5 · p75 11,7
Navaja de asaltomin 19,2 · p75 18,1
Huracán de Runaanmin 24,0 · p75 22,753,4 % WR · 59,0 % PR · 27,2 k
49,8 % WR · 20,5 % PR · 9,4 k
51,5 % WR · 16,4 % PR · 7,5 k
48,9 % WR · 53,0 % PR · 24,4 k
50,5 % WR · 37,6 % PR · 17,3 k
47,7 % WR · 69,5 % PR · 32 k
51,7 % WR · 24,4 % PR · 11,2 k
Grebas de berserker74,9 %52,7 %
Grebas codiciosas18,1 %51,0 %
Senda inmortal5,6 %46,7 %03
51,8 % WR · 47,4 % PR · 21,8 k
Prioritat: Q › E › W
04
Rivals de línia contra els quals Twitch pateix (riba vermella) i als quals guanya (riba blava). Obre’n qualsevol per veure l’enfrontament.
Millors jugadors
Farmeig per minut
07
| Pedaç | Win rate | Pick rate | Ban rate |
|---|---|---|---|
| 26.15 | 49,4 % | 8,0 % | 14,8 % |
| 26.16 | 49,5 % | 8,2 % | 3,7 % |
| 26.17 | 49,5 % | 7,3 % | 8,2 % |
| 26.18 | 50,2 % | 7,0 % | 16,0 % |
| 26.19 | 48,9 % | 6,1 % | 8,6 % |
| 26.20 | 50,5 % | 7,8 % | 12,9 % |
| 26.21 | 49,3 % | 6,2 % | 14,6 % |
| 26.22 | 50,2 % | 7,1 % | 4,5 % |
06
CS mitjà de qui juga Twitch a ADC i el que fa el 25 % millor, minut a minut.
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
| Min | CS | p75 | Or | Nivell |
|---|---|---|---|---|
| 10 | 65,8 | 74,3 | 3.510 | 8,6 |
| 15 | 107,7 | 121,7 | 5.674 | 11,0 |
| 20 | 151,9 | 171,7 | 8.159 | 12,8 |
| 30 | 240,8 | 272,1 | 13.945 | 15,1 |
05
Els jugadors amb més LP a ADC amb prou partides de Twitch aquest pedaç, i el que construeixen.
Premium
El rànquing de millors jugadors i les seves builds de one-trick formen part d’ULTY Premium.
#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
Nucli
#2 · NA
Aspirant · 1.463 LP
Nucli
#3 · EUW
Aspirant · 1.326 LP
Nucli
#4 · NA
Aspirant · 1.189 LP
Nucli