#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
- Partides
- 90
- WR
- 58,0 %
- KDA
- 3,40
Nucli
El Ojo del Crepúsculo · Tanc

SNúm. 15 de 75 a Top
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
01
Valor
Dominación
Runes +
50,8 % WR · 66,3 % PR · 2,7 k
Reverberacción
66,3 %50,8 %
Garras del inmortal
24,0 %52,6 %
Garras del inmortal
4,5 %49,1 %
Primer golpe
2,5 %50,4 %
Mejora glacial
1,8 %47,4 %
Mejora glacial
0,8 %45,8 %02
Ruta de compra en el temps: cada objecte apareix al minut en què el jugador mitjà d’aquest rang el completa, segons l’or acumulat.
Yelmo de Doranmin 1,0 · p75 1,0
Poción de vidamin 1,0 · p75 1,0
Botas blindadasmin 5,4 · p75 5,0
Medallón de los Solari de Hierromin 11,6 · p75 10,8
Bandlemusamin 17,0 · p75 16,0
Convergencia de Zekemin 21,5 · p75 20,249,8 % WR · 59,8 % PR · 2,4 k
50,5 % WR · 30,1 % PR · 1,2 k
47,7 % WR · 8,1 % PR · 328
52,3 % WR · 49,7 % PR · 2 k
47,5 % WR · 40,2 % PR · 1,6 k
49,0 % WR · 66,2 % PR · 2,7 k
49,4 % WR · 27,0 % PR · 1,1 k
Botas blindadas63,5 %50,7 %
Trituradoras encadenadas27,4 %49,6 %
Botas de mercurio7,3 %47,8 %03
50,2 % WR · 50,7 % PR · 2,1 k
Prioritat: W › Q › E
04
Rivals de línia contra els quals Shen pateix (riba vermella) i als quals guanya (riba blava). Obre’n qualsevol per veure l’enfrontament.
Millors jugadors
Farmeig per minut
07
| Pedaç | Win rate | Pick rate | Ban rate |
|---|---|---|---|
| 26.15 | 51,9 % | 0,6 % | 1,3 % |
| 26.16 | 52,3 % | 0,6 % | 3,5 % |
| 26.17 | 52,3 % | 0,6 % | 3,2 % |
| 26.18 | 51,5 % | 0,6 % | 1,3 % |
| 26.19 | 52,3 % | 0,6 % | 3,5 % |
| 26.20 | 51,7 % | 0,6 % | 1,0 % |
| 26.21 | 53,3 % | 0,6 % | 6,4 % |
| 26.22 | 52,6 % | 0,6 % | 4,9 % |
06
CS mitjà de qui juga Shen a Top i el que fa el 25 % millor, minut a minut.
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
| Min | CS | p75 | Or | Nivell |
|---|---|---|---|---|
| 10 | 55,5 | 62,7 | 3.293 | 8,6 |
| 15 | 90,8 | 102,6 | 5.319 | 11,0 |
| 20 | 128,1 | 144,7 | 7.658 | 12,8 |
| 30 | 203,0 | 229,4 | 13.151 | 15,1 |
05
Els jugadors amb més LP a Top amb prou partides de Shen aquest pedaç, i el que construeixen.
Premium
El rànquing de millors jugadors i les seves builds de one-trick formen part d’ULTY Premium.
#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
Nucli
#2 · NA
Aspirant · 1.463 LP
Nucli
#3 · EUW
Aspirant · 1.326 LP
Nucli
#4 · NA
Aspirant · 1.189 LP
Nucli