#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
- Partides
- 90
- WR
- 58,0 %
- KDA
- 3,40
Nucli
El Acechador Orgulloso · Assassí / Lluitador

BNúm. 25 de 42 a Jungla
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
01
Dominación
Inspiración
Runes +
52,0 % WR · 73,2 % PR · 58 k
Cosecha oscura
73,2 %52,0 %
Lluvia de cuchillas
13,0 %49,4 %
Electrocutar
9,3 %49,9 %
Compás letal
3,0 %49,0 %
Compás letal
0,7 %51,2 %
Lluvia de cuchillas
0,6 %43,5 %02
Ruta de compra en el temps: cada objecte apareix al minut en què el jugador mitjà d’aquest rang el completa, segons l’or acumulat.
Cachorro de Garra ígneamin 1,0 · p75 1,0
Poción de vidamin 1,0 · p75 1,0
Lucidez carmesímin 4,5 · p75 4,2
Cuchilla negramin 13,2 · p75 12,3
Espada ciclovoltaicamin 19,9 · p75 18,8
Soberbiamin 25,4 · p75 24,051,5 % WR · 72,8 % PR · 57,7 k
46,9 % WR · 12,3 % PR · 9,7 k
51,8 % WR · 11,9 % PR · 9,5 k
51,9 % WR · 75,0 % PR · 59,4 k
49,9 % WR · 20,0 % PR · 15,8 k
48,4 % WR · 45,7 % PR · 36,2 k
51,1 % WR · 43,4 % PR · 34,4 k
Lucidez carmesí52,3 %49,5 %
Botas jonias de la lucidez38,1 %50,8 %03
48,1 % WR · 74,9 % PR · 59,3 k
Prioritat: E › Q › W
04
Rivals de línia contra els quals Rengar pateix (riba vermella) i als quals guanya (riba blava). Obre’n qualsevol per veure l’enfrontament.
Millors jugadors
Farmeig per minut
07
| Pedaç | Win rate | Pick rate | Ban rate |
|---|---|---|---|
| 26.15 | 47,2 % | 9,7 % | 8,3 % |
| 26.16 | 47,1 % | 12,3 % | 12,3 % |
| 26.17 | 48,1 % | 10,9 % | 17,8 % |
| 26.18 | 47,4 % | 8,8 % | 10,7 % |
| 26.19 | 48,5 % | 11,4 % | 24,2 % |
| 26.20 | 47,3 % | 11,0 % | 9,8 % |
| 26.21 | 47,4 % | 12,4 % | 11,3 % |
| 26.22 | 47,5 % | 12,2 % | 7,0 % |
06
CS mitjà de qui juga Rengar a Jungla i el que fa el 25 % millor, minut a minut.
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
| Min | CS | p75 | Or | Nivell |
|---|---|---|---|---|
| 10 | 50,7 | 57,3 | 3.193 | 8,6 |
| 15 | 83,0 | 93,8 | 5.157 | 11,0 |
| 20 | 117,1 | 132,4 | 7.428 | 12,8 |
| 30 | 185,7 | 209,8 | 12.787 | 15,1 |
05
Els jugadors amb més LP a Jungla amb prou partides de Rengar aquest pedaç, i el que construeixen.
Premium
El rànquing de millors jugadors i les seves builds de one-trick formen part d’ULTY Premium.
#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
Nucli
#2 · NA
Aspirant · 1.463 LP
Nucli
#3 · EUW
Aspirant · 1.326 LP
Nucli
#4 · NA
Aspirant · 1.189 LP
Nucli