#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
- Partides
- 90
- WR
- 58,0 %
- KDA
- 3,40
Nucli
la Dama de Hierro · Tanc / Suport

DNúm. 90 de 90 a Mid
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
01
Valor
Dominación
Runes +
50,7 % WR · 60,8 % PR · 1,3 k
Protector
60,8 %50,7 %
Protector
27,6 %48,8 %
Garras del inmortal
5,9 %51,1 %
Libro de hechizos
2,6 %51,2 %
Libro de hechizos
1,5 %49,6 %
Invocar a Aery
1,3 %48,0 %02
Ruta de compra en el temps: cada objecte apareix al minut en què el jugador mitjà d’aquest rang el completa, segons l’or acumulat.
Yelmo de Doranmin 1,0 · p75 1,0
Poción de vidamin 1,0 · p75 1,0
Botas blindadasmin 5,3 · p75 4,9
Medallón de los Solari de Hierromin 11,3 · p75 10,6
Convergencia de Zekemin 16,4 · p75 15,4
Jak'Sho el Proteicomin 22,7 · p75 21,453,5 % WR · 57,8 % PR · 1,3 k
46,7 % WR · 19,0 % PR · 414
48,7 % WR · 18,6 % PR · 403
48,5 % WR · 70,3 % PR · 1,5 k
52,0 % WR · 23,8 % PR · 517
50,4 % WR · 52,3 % PR · 1,1 k
50,3 % WR · 38,2 % PR · 830
Botas blindadas62,4 %53,2 %
Botas de mercurio26,2 %48,0 %
Avance blindado9,2 %50,3 %03
50,2 % WR · 46,1 % PR · 1 k
Prioritat: E › Q › W
04
Rivals de línia contra els quals Rell pateix (riba vermella) i als quals guanya (riba blava). Obre’n qualsevol per veure l’enfrontament.
Millors jugadors
Farmeig per minut
07
| Pedaç | Win rate | Pick rate | Ban rate |
|---|---|---|---|
| 26.15 | 50,0 % | 0,3 % | 0,4 % |
| 26.16 | 50,6 % | 0,3 % | 0,9 % |
| 26.17 | 50,6 % | 0,3 % | 0,6 % |
| 26.18 | 50,2 % | 0,3 % | 0,6 % |
| 26.19 | 50,7 % | 0,4 % | 0,3 % |
| 26.20 | 50,5 % | 0,3 % | 0,8 % |
| 26.21 | 51,0 % | 0,3 % | 0,5 % |
| 26.22 | 49,3 % | 0,3 % | 0,8 % |
06
CS mitjà de qui juga Rell a Mid i el que fa el 25 % millor, minut a minut.
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
| Min | CS | p75 | Or | Nivell |
|---|---|---|---|---|
| 10 | 59,7 | 67,5 | 3.382 | 8,6 |
| 15 | 97,7 | 110,4 | 5.466 | 11,0 |
| 20 | 137,9 | 155,8 | 7.864 | 12,8 |
| 30 | 218,6 | 247,0 | 13.478 | 15,1 |
05
Els jugadors amb més LP a Mid amb prou partides de Rell aquest pedaç, i el que construeixen.
Premium
El rànquing de millors jugadors i les seves builds de one-trick formen part d’ULTY Premium.
#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
Nucli
#2 · NA
Aspirant · 1.463 LP
Nucli
#3 · EUW
Aspirant · 1.326 LP
Nucli
#4 · NA
Aspirant · 1.189 LP
Nucli