Salta al contingut

Las Llamas de la Forja · Tanc

Ornn

ANúm. 18 de 75 a Top

  • P
  • Q
  • W
  • E
  • R
Rang

Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.

01

Runes

Valor

Brujería

Runes +

52,1 % WR · 47,9 % PR · 8,3 k

Repartiment de pàgines de runes

Repartiment de pàgines de runes
  • Garras del inmortalBrujería47,9 %52,1 %
  • ProtectorInspiración35,5 %46,4 %
  • ReverberacciónDominación10,2 %49,1 %
  • Primer golpeBrujería3,1 %47,2 %
  • Libro de hechizosValor2,1 %47,8 %
  • Ataque intensificadoBrujería1,0 %51,8 %

02

Build

Ruta de compra en el temps: cada objecte apareix al minut en què el jugador mitjà d’aquest rang el completa, segons l’or acumulat.

Ruta de compra amb el minut en què es completa cada objecte
  1. 1Yelmo de Doranmin 1,0
  2. 2Poción de vidamin 1,0
  3. 3Trituradoras encadenadasmin 5,6
  4. 4Medallón de los Solari de Hierromin 11,8
  5. 5Jak'Sho el Proteicomin 19,1
  6. 6Convergencia de Zekemin 23,4

Nucli

    50,2 % WR · 65,9 % PR · 11,4 k

    51,7 % WR · 23,0 % PR · 4 k

    50,7 % WR · 8,9 % PR · 1,5 k

Encanteris

    48,0 % WR · 69,5 % PR · 12,1 k

    50,1 % WR · 24,4 % PR · 4,2 k

Objectes inicials

    49,8 % WR · 53,4 % PR · 9,3 k

    48,9 % WR · 37,3 % PR · 6,5 k

Botes

Botes
  • Trituradoras encadenadas74,8 %50,1 %
  • Avance blindado11,7 %48,3 %
  • Botas de mercurio10,8 %47,6 %

Situacionals

  • Bandlemusa47,8 %8,8 k
  • Égida de fuego solar51,4 %4,6 k
  • Rookern kaénico45,7 %2,9 k
  • Promesa de caballero51,2 %633
  • Desesperanza eterna46,9 %244
  • Máscara abisal50,1 %208

03

Ordre d’habilitats

49,8 % WR · 45,2 % PR · 7,9 k

Prioritat: E › Q › W

  • Carga candente
  • Ruptura volcánica
  • Aliento de fuelle
Ordre d’habilitats
HabilitatsNivell 1Nivell 2Nivell 3Nivell 4Nivell 5Nivell 6Nivell 7Nivell 8Nivell 9Nivell 10Nivell 11Nivell 12Nivell 13Nivell 14Nivell 15Nivell 16Nivell 17Nivell 18
Q—Q—————Q—Q—QQ—————
W——W——————————WW—WW
EE——EE—E—E—————————
R—————R————R————R——

Repartiment d’ordres d’habilitats

Repartiment d’ordres d’habilitats
  • E › Q › W45,2 %49,8 %
  • W › Q › E43,8 %48,9 %

04

Enfrontaments

Rivals de línia contra els quals Ornn pateix (riba vermella) i als quals guanya (riba blava). Obre’n qualsevol per veure l’enfrontament.

Millors jugadors

Farmeig per minut

07

Evolució per pedaç

Taula de l’evolució per pedaç
PedaçWin ratePick rateBan rate
26.1550,9 %2,2 %1,9 %
26.1650,5 %2,7 %3,1 %
26.1750,5 %2,4 %4,2 %
26.1851,0 %2,8 %3,1 %
26.1951,3 %2,5 %2,4 %
26.2050,9 %2,5 %5,9 %
26.2149,5 %2,7 %2,6 %
26.2250,9 %2,7 %5,7 %