#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
- Partides
- 90
- WR
- 58,0 %
- KDA
- 3,40
Nucli
el Reflejo del Alma · Mag / Suport

BNúm. 51 de 89 a Mid
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
01
Brujería
Dominación
Runes +
54,3 % WR · 59,0 % PR · 3,9 k
Toque de muerte ígnea
59,0 %54,3 %
Invocar a Aery
24,3 %46,0 %
Toque de muerte ígnea
12,2 %48,1 %
Lluvia de cuchillas
2,0 %47,4 %
Lluvia de cuchillas
1,3 %48,5 %
Cometa arcano
0,9 %48,1 %02
Ruta de compra en el temps: cada objecte apareix al minut en què el jugador mitjà d’aquest rang el completa, segons l’or acumulat.
Anillo de Doranmin 1,0 · p75 1,0
Poción de vidamin 1,0 · p75 1,0
Botas de hechiceromin 4,9 · p75 4,5
Antorcha de fuego negromin 12,7 · p75 11,9
Maldición sanguinolentamin 19,1 · p75 18,0
Florescencia sepulcralmin 24,8 · p75 23,551,6 % WR · 49,2 % PR · 3,3 k
50,7 % WR · 37,9 % PR · 2,5 k
48,9 % WR · 10,3 % PR · 687
50,4 % WR · 74,0 % PR · 4,9 k
50,6 % WR · 20,8 % PR · 1,4 k
50,5 % WR · 69,0 % PR · 4,6 k
50,1 % WR · 24,8 % PR · 1,7 k
Botas de hechicero55,7 %47,8 %
Botas del lanzahechizos27,1 %51,4 %
Botas jonias de la lucidez13,8 %48,1 %03
52,7 % WR · 68,3 % PR · 4,6 k
Prioritat: W › Q › E
04
Rivals de línia contra els quals Mel pateix (riba vermella) i als quals guanya (riba blava). Obre’n qualsevol per veure l’enfrontament.
Millors jugadors
Farmeig per minut
07
| Pedaç | Win rate | Pick rate | Ban rate |
|---|---|---|---|
| 26.15 | 50,1 % | 0,9 % | 2,5 % |
| 26.16 | 50,1 % | 1,0 % | 2,0 % |
| 26.17 | 50,7 % | 0,9 % | 1,1 % |
| 26.18 | 50,4 % | 1,0 % | 1,8 % |
| 26.19 | 49,2 % | 0,9 % | 0,5 % |
| 26.20 | 49,5 % | 0,9 % | 1,3 % |
| 26.21 | 49,3 % | 1,0 % | 2,3 % |
| 26.22 | 49,9 % | 1,0 % | 1,5 % |
06
CS mitjà de qui juga Mel a Mid i el que fa el 25 % millor, minut a minut.
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
| Min | CS | p75 | Or | Nivell |
|---|---|---|---|---|
| 10 | 55,9 | 63,2 | 3.303 | 8,6 |
| 15 | 91,6 | 103,5 | 5.336 | 11,0 |
| 20 | 129,2 | 146,0 | 7.681 | 12,8 |
| 30 | 204,8 | 231,4 | 13.188 | 15,1 |
05
Els jugadors amb més LP a Mid amb prou partides de Mel aquest pedaç, i el que construeixen.
Premium
El rànquing de millors jugadors i les seves builds de one-trick formen part d’ULTY Premium.
#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
Nucli
#2 · NA
Aspirant · 1.463 LP
Nucli
#3 · EUW
Aspirant · 1.326 LP
Nucli
#4 · NA
Aspirant · 1.189 LP
Nucli