#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
- Partides
- 90
- WR
- 58,0 %
- KDA
- 3,40
Nucli
El Profeta del Vacío · Mag

ANúm. 21 de 89 a Mid
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
01
Brujería
Precisión
Runes +
51,0 % WR · 60,5 % PR · 12 k
Cometa arcano
60,5 %51,0 %
Toque de muerte ígnea
22,7 %45,2 %
Toque de muerte ígnea
10,1 %48,7 %
Electrocutar
4,4 %49,5 %
Lluvia de cuchillas
1,1 %49,3 %
Reverberacción
1,0 %48,6 %02
Ruta de compra en el temps: cada objecte apareix al minut en què el jugador mitjà d’aquest rang el completa, segons l’or acumulat.
Anillo de Doranmin 1,0 · p75 1,0
Poción de vidamin 1,0 · p75 1,0
Botas del lanzahechizosmin 4,8 · p75 4,5
Antorcha de fuego negromin 12,5 · p75 11,7
Maldición sanguinolentamin 18,8 · p75 17,7
Eco de Ludenmin 24,1 · p75 22,748,3 % WR · 52,5 % PR · 10,4 k
50,0 % WR · 26,3 % PR · 5,2 k
47,6 % WR · 17,0 % PR · 3,4 k
49,0 % WR · 60,7 % PR · 12,1 k
51,8 % WR · 31,5 % PR · 6,3 k
49,9 % WR · 61,1 % PR · 12,2 k
51,5 % WR · 31,1 % PR · 6,2 k
Botas del lanzahechizos66,0 %49,8 %
Botas de hechicero22,7 %49,6 %
Botas jonias de la lucidez9,1 %46,5 %03
49,4 % WR · 53,9 % PR · 10,7 k
Prioritat: Q › W › E
04
Rivals de línia contra els quals Malzahar pateix (riba vermella) i als quals guanya (riba blava). Obre’n qualsevol per veure l’enfrontament.
Millors jugadors
Farmeig per minut
07
| Pedaç | Win rate | Pick rate | Ban rate |
|---|---|---|---|
| 26.15 | 51,7 % | 2,8 % | 1,7 % |
| 26.16 | 52,0 % | 2,7 % | 4,0 % |
| 26.17 | 51,1 % | 3,0 % | 7,2 % |
| 26.18 | 51,0 % | 2,7 % | 3,9 % |
| 26.19 | 51,3 % | 3,0 % | 7,0 % |
| 26.20 | 52,5 % | 2,8 % | 4,0 % |
| 26.21 | 52,0 % | 2,5 % | 3,5 % |
| 26.22 | 50,7 % | 3,1 % | 4,0 % |
06
CS mitjà de qui juga Malzahar a Mid i el que fa el 25 % millor, minut a minut.
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
| Min | CS | p75 | Or | Nivell |
|---|---|---|---|---|
| 10 | 59,0 | 66,7 | 3.368 | 8,6 |
| 15 | 96,6 | 109,1 | 5.442 | 11,0 |
| 20 | 136,3 | 154,0 | 7.830 | 12,8 |
| 30 | 216,0 | 244,1 | 13.424 | 15,1 |
05
Els jugadors amb més LP a Mid amb prou partides de Malzahar aquest pedaç, i el que construeixen.
Premium
El rànquing de millors jugadors i les seves builds de one-trick formen part d’ULTY Premium.
#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
Nucli
#2 · NA
Aspirant · 1.463 LP
Nucli
#3 · EUW
Aspirant · 1.326 LP
Nucli
#4 · NA
Aspirant · 1.189 LP
Nucli