#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
- Partides
- 90
- WR
- 58,0 %
- KDA
- 3,40
Nucli
el Orgullo de Nazumah · Tanc / Lluitador

BNúm. 52 de 75 a Top
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
01
Valor
Precisión
Runes +
49,3 % WR · 57,0 % PR · 3,8 k
Garras del inmortal
57,0 %49,3 %
Protector
26,8 %49,2 %
Protector
7,6 %46,2 %
Libro de hechizos
4,6 %47,6 %
Libro de hechizos
2,7 %50,0 %
Protector
1,1 %49,8 %02
Ruta de compra en el temps: cada objecte apareix al minut en què el jugador mitjà d’aquest rang el completa, segons l’or acumulat.
Yelmo de Doranmin 1,0 · p75 1,0
Poción de vidamin 1,0 · p75 1,0
Avance blindadomin 5,4 · p75 5,0
Medallón de los Solari de Hierromin 11,6 · p75 10,9
Jak'Sho el Proteicomin 18,9 · p75 17,8
Bandlemusamin 23,4 · p75 22,151,3 % WR · 45,0 % PR · 3 k
49,4 % WR · 37,0 % PR · 2,5 k
49,7 % WR · 14,4 % PR · 962
48,4 % WR · 62,1 % PR · 4,2 k
49,9 % WR · 30,3 % PR · 2 k
52,2 % WR · 72,1 % PR · 4,8 k
50,6 % WR · 22,3 % PR · 1,5 k
Avance blindado60,8 %49,4 %
Trituradoras encadenadas27,7 %50,3 %
Botas de mercurio9,2 %48,1 %03
49,1 % WR · 63,7 % PR · 4,3 k
Prioritat: Q › W › E
04
Rivals de línia contra els quals K'Sante pateix (riba vermella) i als quals guanya (riba blava). Obre’n qualsevol per veure l’enfrontament.
Millors jugadors
Farmeig per minut
07
| Pedaç | Win rate | Pick rate | Ban rate |
|---|---|---|---|
| 26.15 | 49,8 % | 1,0 % | 1,3 % |
| 26.16 | 50,7 % | 1,0 % | 0,6 % |
| 26.17 | 49,7 % | 1,1 % | 2,8 % |
| 26.18 | 49,4 % | 1,1 % | 1,9 % |
| 26.19 | 50,0 % | 1,0 % | 2,3 % |
| 26.20 | 50,2 % | 1,0 % | 0,5 % |
| 26.21 | 50,0 % | 1,1 % | 2,8 % |
| 26.22 | 49,5 % | 1,0 % | 1,7 % |
06
CS mitjà de qui juga K'Sante a Top i el que fa el 25 % millor, minut a minut.
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
| Min | CS | p75 | Or | Nivell |
|---|---|---|---|---|
| 10 | 55,2 | 62,4 | 3.288 | 8,6 |
| 15 | 90,4 | 102,1 | 5.311 | 11,0 |
| 20 | 127,5 | 144,1 | 7.646 | 12,8 |
| 30 | 202,1 | 228,4 | 13.132 | 15,1 |
05
Els jugadors amb més LP a Top amb prou partides de K'Sante aquest pedaç, i el que construeixen.
Premium
El rànquing de millors jugadors i les seves builds de one-trick formen part d’ULTY Premium.
#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
Nucli
#2 · NA
Aspirant · 1.463 LP
Nucli
#3 · EUW
Aspirant · 1.326 LP
Nucli
#4 · NA
Aspirant · 1.189 LP
Nucli