#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
- Partides
- 90
- WR
- 58,0 %
- KDA
- 3,40
Nucli
La Hija del Vacío · Tirador / Mag

ANúm. 12 de 33 a ADC
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
01
Precisión
Brujería
Runes +
50,3 % WR · 68,4 % PR · 9,9 k
Ataque intensificado
68,4 %50,3 %
Pies veloces
20,5 %50,8 %
Ataque intensificado
6,5 %48,3 %
Mejora glacial
2,5 %46,4 %
Libro de hechizos
1,5 %46,3 %
Garras del inmortal
0,4 %47,4 %02
Ruta de compra en el temps: cada objecte apareix al minut en què el jugador mitjà d’aquest rang el completa, segons l’or acumulat.
Arco de Doranmin 1,0 · p75 1,0
Poción de vidamin 1,0 · p75 1,0
Grebas de berserkermin 4,7 · p75 4,3
Navaja de asaltomin 13,1 · p75 12,3
Segador de esenciamin 19,5 · p75 18,3
Huracán de Runaanmin 24,3 · p75 23,048,6 % WR · 72,2 % PR · 10,4 k
52,1 % WR · 13,5 % PR · 1,9 k
48,3 % WR · 11,4 % PR · 1,7 k
45,8 % WR · 59,1 % PR · 8,5 k
49,8 % WR · 32,7 % PR · 4,7 k
47,4 % WR · 63,2 % PR · 9,1 k
51,1 % WR · 29,4 % PR · 4,2 k
Grebas de berserker65,4 %50,3 %
Senda inmortal24,3 %49,7 %
Grebas codiciosas8,3 %48,4 %03
48,2 % WR · 49,3 % PR · 7,1 k
Prioritat: E › Q › W
04
Rivals de línia contra els quals Kai'Sa pateix (riba vermella) i als quals guanya (riba blava). Obre’n qualsevol per veure l’enfrontament.
Millors jugadors
Farmeig per minut
07
| Pedaç | Win rate | Pick rate | Ban rate |
|---|---|---|---|
| 26.15 | 51,2 % | 2,5 % | 5,7 % |
| 26.16 | 51,6 % | 2,2 % | 4,2 % |
| 26.17 | 51,7 % | 2,8 % | 2,1 % |
| 26.18 | 52,3 % | 2,3 % | 3,7 % |
| 26.19 | 51,0 % | 2,9 % | 6,7 % |
| 26.20 | 51,4 % | 2,8 % | 6,4 % |
| 26.21 | 51,4 % | 2,3 % | 3,5 % |
| 26.22 | 51,0 % | 2,2 % | 4,2 % |
06
CS mitjà de qui juga Kai'Sa a ADC i el que fa el 25 % millor, minut a minut.
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
| Min | CS | p75 | Or | Nivell |
|---|---|---|---|---|
| 10 | 63,9 | 72,2 | 3.470 | 8,6 |
| 15 | 104,6 | 118,2 | 5.610 | 11,0 |
| 20 | 147,6 | 166,8 | 8.068 | 12,8 |
| 30 | 233,9 | 264,3 | 13.801 | 15,1 |
05
Els jugadors amb més LP a ADC amb prou partides de Kai'Sa aquest pedaç, i el que construeixen.
Premium
El rànquing de millors jugadors i les seves builds de one-trick formen part d’ULTY Premium.
#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
Nucli
#2 · NA
Aspirant · 1.463 LP
Nucli
#3 · EUW
Aspirant · 1.326 LP
Nucli
#4 · NA
Aspirant · 1.189 LP
Nucli