#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
- Partides
- 90
- WR
- 58,0 %
- KDA
- 3,40
Nucli
La Furia de la Tormenta · Suport / Mag

SNúm. 6 de 37 a Support
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
01
Valor
Dominación
Runes +
52,3 % WR · 68,3 % PR · 10,7 k
Reverberacción
68,3 %52,3 %
Reverberacción
21,6 %52,4 %
Garras del inmortal
7,3 %43,6 %
Cometa arcano
1,5 %48,0 %
Tensión del saqueador de tormentas
1,0 %50,8 %
Pies veloces
0,3 %44,0 %02
Ruta de compra en el temps: cada objecte apareix al minut en què el jugador mitjà d’aquest rang el completa, segons l’or acumulat.
Atlas mundialmin 1,0 · p75 1,0
Poción de vidamin 1,0 · p75 1,0
Botas jonias de la lucidezmin 3,8 · p75 3,5
Ecos de Heliamin 10,6 · p75 9,9
Renovación de piedra lunarmin 16,3 · p75 15,3
Canción de batalla de Shurelyamin 21,2 · p75 19,950,8 % WR · 48,5 % PR · 7,6 k
45,9 % WR · 24,2 % PR · 3,8 k
52,4 % WR · 21,9 % PR · 3,4 k
51,6 % WR · 68,4 % PR · 10,7 k
49,5 % WR · 25,3 % PR · 3,9 k
51,5 % WR · 80,0 % PR · 12,5 k
Botas jonias de la lucidez65,7 %48,6 %
Lucidez carmesí27,4 %47,4 %03
47,6 % WR · 49,9 % PR · 7,8 k
Prioritat: Q › W › E
04
Rivals de línia contra els quals Janna pateix (riba vermella) i als quals guanya (riba blava). Obre’n qualsevol per veure l’enfrontament.
Millors jugadors
Farmeig per minut
07
| Pedaç | Win rate | Pick rate | Ban rate |
|---|---|---|---|
| 26.15 | 52,6 % | 2,9 % | 6,2 % |
| 26.16 | 52,2 % | 2,8 % | 8,5 % |
| 26.17 | 51,3 % | 3,1 % | 3,1 % |
| 26.18 | 51,4 % | 2,9 % | 6,2 % |
| 26.19 | 52,1 % | 2,4 % | 4,1 % |
| 26.20 | 52,9 % | 3,0 % | 12,3 % |
| 26.21 | 52,7 % | 2,7 % | 6,2 % |
| 26.22 | 51,9 % | 2,4 % | 6,3 % |
06
CS mitjà de qui juga Janna a Support i el que fa el 25 % millor, minut a minut.
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
| Min | CS | p75 | Or | Nivell |
|---|---|---|---|---|
| 10 | 11,4 | 12,9 | 3.317 | 8,1 |
| 15 | 18,1 | 20,4 | 5.218 | 10,3 |
| 20 | 24,8 | 28,0 | 7.389 | 11,9 |
| 30 | 38,2 | 43,2 | 12.540 | 14,2 |
05
Els jugadors amb més LP a Support amb prou partides de Janna aquest pedaç, i el que construeixen.
Premium
El rànquing de millors jugadors i les seves builds de one-trick formen part d’ULTY Premium.
#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
Nucli
#2 · NA
Aspirant · 1.463 LP
Nucli
#3 · EUW
Aspirant · 1.326 LP
Nucli
#4 · NA
Aspirant · 1.189 LP
Nucli