#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
- Partides
- 90
- WR
- 58,0 %
- KDA
- 3,40
Nucli
El Padre Arborescente · Suport / Mag

BNúm. 26 de 42 a Jungla
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
01
Valor
Inspiración
Runes +
52,1 % WR · 49,0 % PR · 2,3 k
Protector
49,0 %52,1 %
Garras del inmortal
25,5 %52,1 %
Protector
17,8 %48,6 %
Cometa arcano
3,7 %49,0 %
Invocar a Aery
2,5 %45,8 %
Cosecha oscura
1,3 %49,6 %02
Ruta de compra en el temps: cada objecte apareix al minut en què el jugador mitjà d’aquest rang el completa, segons l’or acumulat.
Cachorro de Garra ígneamin 1,0 · p75 1,0
Poción de vidamin 1,0 · p75 1,0
Botas jonias de la lucidezmin 4,6 · p75 4,2
Renovación de piedra lunarmin 11,2 · p75 10,5
Ecos de Heliamin 16,7 · p75 15,7
Bastón de aguas fluidasmin 21,5 · p75 20,350,9 % WR · 74,6 % PR · 3,5 k
51,2 % WR · 15,9 % PR · 741
49,5 % WR · 7,6 % PR · 352
47,6 % WR · 62,1 % PR · 2,9 k
50,1 % WR · 30,3 % PR · 1,4 k
51,1 % WR · 62,3 % PR · 2,9 k
49,2 % WR · 30,1 % PR · 1,4 k
Botas jonias de la lucidez54,4 %53,0 %
Lucidez carmesí36,5 %49,6 %03
49,7 % WR · 73,6 % PR · 3,4 k
Prioritat: W › Q › E
04
Rivals de línia contra els quals Ivern pateix (riba vermella) i als quals guanya (riba blava). Obre’n qualsevol per veure l’enfrontament.
Millors jugadors
Farmeig per minut
07
| Pedaç | Win rate | Pick rate | Ban rate |
|---|---|---|---|
| 26.15 | 49,4 % | 0,7 % | 1,0 % |
| 26.16 | 50,7 % | 0,7 % | 0,4 % |
| 26.17 | 50,2 % | 0,7 % | 1,0 % |
| 26.18 | 50,2 % | 0,7 % | 1,2 % |
| 26.19 | 50,1 % | 0,7 % | 1,0 % |
| 26.20 | 50,3 % | 0,7 % | 1,0 % |
| 26.21 | 50,1 % | 0,7 % | 0,7 % |
| 26.22 | 51,1 % | 0,7 % | 0,5 % |
06
CS mitjà de qui juga Ivern a Jungla i el que fa el 25 % millor, minut a minut.
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
| Min | CS | p75 | Or | Nivell |
|---|---|---|---|---|
| 10 | 48,5 | 54,8 | 3.148 | 8,6 |
| 15 | 79,4 | 89,8 | 5.082 | 11,0 |
| 20 | 112,1 | 126,7 | 7.322 | 12,8 |
| 30 | 177,7 | 200,8 | 12.619 | 15,1 |
05
Els jugadors amb més LP a Jungla amb prou partides de Ivern aquest pedaç, i el que construeixen.
Premium
El rànquing de millors jugadors i les seves builds de one-trick formen part d’ULTY Premium.
#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
Nucli
#2 · NA
Aspirant · 1.463 LP
Nucli
#3 · EUW
Aspirant · 1.326 LP
Nucli
#4 · NA
Aspirant · 1.189 LP
Nucli