#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
- Partides
- 90
- WR
- 58,0 %
- KDA
- 3,40
Nucli
el Visionario · Mag / Suport

CNúm. 69 de 89 a Mid
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
01
Brujería
Valor
Runes +
51,5 % WR · 58,6 % PR · 1,8 k
Toque de muerte ígnea
58,6 %51,5 %
Toque de muerte ígnea
29,0 %49,3 %
Toque de muerte ígnea
6,7 %51,0 %
Lluvia de cuchillas
3,1 %44,2 %
Cosecha oscura
1,6 %48,5 %
Garras del inmortal
0,8 %50,3 %02
Ruta de compra en el temps: cada objecte apareix al minut en què el jugador mitjà d’aquest rang el completa, segons l’or acumulat.
Anillo de Doranmin 1,0 · p75 1,0
Poción de vidamin 1,0 · p75 1,0
Botas de hechiceromin 4,8 · p75 4,5
Antorcha de fuego negromin 12,5 · p75 11,7
Maldición sanguinolentamin 18,9 · p75 17,8
Bastón del Vacíomin 24,6 · p75 23,245,8 % WR · 52,8 % PR · 1,6 k
49,4 % WR · 30,0 % PR · 896
51,0 % WR · 13,8 % PR · 411
51,3 % WR · 67,7 % PR · 2 k
48,1 % WR · 25,9 % PR · 773
51,7 % WR · 51,8 % PR · 1,5 k
49,5 % WR · 38,6 % PR · 1,2 k
Botas de hechicero68,3 %49,0 %
Botas del lanzahechizos22,9 %51,3 %
Lucidez carmesí7,1 %48,6 %03
51,3 % WR · 51,4 % PR · 1,5 k
Prioritat: Q › E › W
04
Rivals de línia contra els quals Hwei pateix (riba vermella) i als quals guanya (riba blava). Obre’n qualsevol per veure l’enfrontament.
Millors jugadors
Farmeig per minut
07
| Pedaç | Win rate | Pick rate | Ban rate |
|---|---|---|---|
| 26.15 | 48,1 % | 0,5 % | 0,5 % |
| 26.16 | 48,0 % | 0,5 % | 0,8 % |
| 26.17 | 47,5 % | 0,5 % | 0,6 % |
| 26.18 | 47,9 % | 0,5 % | 0,5 % |
| 26.19 | 47,5 % | 0,5 % | 0,3 % |
| 26.20 | 48,4 % | 0,5 % | 0,3 % |
| 26.21 | 47,5 % | 0,5 % | 0,8 % |
| 26.22 | 49,3 % | 0,5 % | 1,1 % |
06
CS mitjà de qui juga Hwei a Mid i el que fa el 25 % millor, minut a minut.
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
| Min | CS | p75 | Or | Nivell |
|---|---|---|---|---|
| 10 | 58,4 | 66,0 | 3.355 | 8,6 |
| 15 | 95,6 | 108,0 | 5.421 | 11,0 |
| 20 | 134,9 | 152,4 | 7.801 | 12,8 |
| 30 | 213,8 | 241,6 | 13.377 | 15,1 |
05
Els jugadors amb més LP a Mid amb prou partides de Hwei aquest pedaç, i el que construeixen.
Premium
El rànquing de millors jugadors i les seves builds de one-trick formen part d’ULTY Premium.
#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
Nucli
#2 · NA
Aspirant · 1.463 LP
Nucli
#3 · EUW
Aspirant · 1.326 LP
Nucli
#4 · NA
Aspirant · 1.189 LP
Nucli