#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
- Partides
- 90
- WR
- 58,0 %
- KDA
- 3,40
Nucli
El Forajido · Tirador

DNúm. 90 de 90 a Mid
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
01
Precisión
Valor
Runes +
48,2 % WR · 60,8 % PR · 317
Ataque intensificado
60,8 %48,2 %
Ataque intensificado
23,9 %47,6 %
Ataque intensificado
8,6 %48,8 %
Primer golpe
4,9 %45,7 %
Primer golpe
1,1 %51,0 %
Libro de hechizos
0,6 %51,3 %02
Ruta de compra en el temps: cada objecte apareix al minut en què el jugador mitjà d’aquest rang el completa, segons l’or acumulat.
Arco de Doranmin 1,0 · p75 1,0
Poción de vidamin 1,0 · p75 1,0
Grebas de berserkermin 4,8 · p75 4,4
Flechas de los Yun Talmin 12,9 · p75 12,1
Navaja de asaltomin 19,8 · p75 18,6
Huracán de Runaanmin 24,7 · p75 23,350,8 % WR · 73,2 % PR · 381
47,6 % WR · 14,9 % PR · 77
45,9 % WR · 9,5 % PR · 49
50,9 % WR · 66,6 % PR · 347
47,7 % WR · 26,8 % PR · 139
49,7 % WR · 60,1 % PR · 313
47,5 % WR · 31,9 % PR · 166
Grebas de berserker69,5 %51,5 %
Grebas codiciosas18,0 %50,1 %
Senda inmortal10,0 %50,2 %03
49,0 % WR · 46,7 % PR · 243
Prioritat: Q › W › E
04
Rivals de línia contra els quals Graves pateix (riba vermella) i als quals guanya (riba blava). Obre’n qualsevol per veure l’enfrontament.
Millors jugadors
Farmeig per minut
07
| Pedaç | Win rate | Pick rate | Ban rate |
|---|---|---|---|
| 26.15 | 50,1 % | 0,1 % | 0,1 % |
| 26.16 | 50,5 % | 0,1 % | 0,1 % |
| 26.17 | 51,8 % | 0,1 % | 1,0 % |
| 26.18 | 50,2 % | 0,1 % | 0,1 % |
| 26.19 | 49,8 % | 0,1 % | 0,1 % |
| 26.20 | 50,5 % | 0,1 % | 0,1 % |
| 26.21 | 50,2 % | 0,1 % | 0,1 % |
| 26.22 | 51,2 % | 0,1 % | 0,1 % |
06
CS mitjà de qui juga Graves a Mid i el que fa el 25 % millor, minut a minut.
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
| Min | CS | p75 | Or | Nivell |
|---|---|---|---|---|
| 10 | 60,0 | 67,8 | 3.387 | 8,6 |
| 15 | 98,1 | 110,9 | 5.474 | 11,0 |
| 20 | 138,5 | 156,5 | 7.876 | 12,8 |
| 30 | 219,5 | 248,0 | 13.497 | 15,1 |
05
Els jugadors amb més LP a Mid amb prou partides de Graves aquest pedaç, i el que construeixen.
Premium
El rànquing de millors jugadors i les seves builds de one-trick formen part d’ULTY Premium.
#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
Nucli
#2 · NA
Aspirant · 1.463 LP
Nucli
#3 · EUW
Aspirant · 1.326 LP
Nucli
#4 · NA
Aspirant · 1.189 LP
Nucli