#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
- Partides
- 90
- WR
- 58,0 %
- KDA
- 3,40
Nucli
la Sombra de Acero · Lluitador / Assassí

ANúm. 34 de 75 a Top
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
01
Precisión
Brujería
Runes +
51,9 % WR · 46,9 % PR · 8,8 k
Conquistador
46,9 %51,9 %
Conquistador
25,1 %46,2 %
Pies veloces
15,0 %48,7 %
Protector
6,6 %48,4 %
Protector
4,0 %46,2 %
Cosecha oscura
1,9 %48,6 %02
Ruta de compra en el temps: cada objecte apareix al minut en què el jugador mitjà d’aquest rang el completa, segons l’or acumulat.
Espada de Doranmin 1,0 · p75 1,0
Poción de vidamin 1,0 · p75 1,0
Botas jonias de la lucidezmin 4,5 · p75 4,1
Mecanoespada punkimin 13,0 · p75 12,2
Cuchilla negramin 19,7 · p75 18,6
Experimento de hexarmaduramin 25,5 · p75 24,051,9 % WR · 52,3 % PR · 9,8 k
46,5 % WR · 32,1 % PR · 6 k
49,5 % WR · 12,6 % PR · 2,3 k
50,4 % WR · 71,8 % PR · 13,4 k
50,1 % WR · 22,6 % PR · 4,2 k
49,5 % WR · 46,2 % PR · 8,6 k
51,3 % WR · 43,1 % PR · 8 k
Botas jonias de la lucidez69,5 %53,4 %
Senda inmortal20,4 %50,1 %
Lucidez carmesí8,1 %48,6 %03
51,0 % WR · 61,0 % PR · 11,4 k
Prioritat: Q › E › W
04
Rivals de línia contra els quals Camille pateix (riba vermella) i als quals guanya (riba blava). Obre’n qualsevol per veure l’enfrontament.
Millors jugadors
Farmeig per minut
07
| Pedaç | Win rate | Pick rate | Ban rate |
|---|---|---|---|
| 26.15 | 48,2 % | 2,2 % | 1,6 % |
| 26.16 | 48,5 % | 2,2 % | 2,8 % |
| 26.17 | 48,5 % | 2,8 % | 2,0 % |
| 26.18 | 49,0 % | 2,3 % | 2,1 % |
| 26.19 | 49,5 % | 2,8 % | 5,1 % |
| 26.20 | 48,4 % | 2,3 % | 2,1 % |
| 26.21 | 48,9 % | 2,6 % | 6,0 % |
| 26.22 | 49,8 % | 2,9 % | 1,4 % |
06
CS mitjà de qui juga Camille a Top i el que fa el 25 % millor, minut a minut.
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
| Min | CS | p75 | Or | Nivell |
|---|---|---|---|---|
| 10 | 53,0 | 59,9 | 3.241 | 8,6 |
| 15 | 86,7 | 98,0 | 5.234 | 11,0 |
| 20 | 122,4 | 138,3 | 7.538 | 12,8 |
| 30 | 193,9 | 219,1 | 12.961 | 15,1 |
05
Els jugadors amb més LP a Top amb prou partides de Camille aquest pedaç, i el que construeixen.
Premium
El rànquing de millors jugadors i les seves builds de one-trick formen part d’ULTY Premium.
#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
Nucli
#2 · NA
Aspirant · 1.463 LP
Nucli
#3 · EUW
Aspirant · 1.326 LP
Nucli
#4 · NA
Aspirant · 1.189 LP
Nucli