#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
- Partides
- 90
- WR
- 58,0 %
- KDA
- 3,40
Nucli
la Espada de los Oscuros · Lluitador

BNúm. 37 de 75 a Top
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
01
Precisión
Inspiración
Runes +
52,2 % WR · 70,4 % PR · 5,4 k
Pies veloces
70,4 %52,2 %
Compás letal
19,8 %51,2 %
Pies veloces
5,0 %52,1 %
Protector
2,7 %51,6 %
Garras del inmortal
1,4 %47,8 %
Cosecha oscura
0,6 %48,7 %02
Ruta de compra en el temps: cada objecte apareix al minut en què el jugador mitjà d’aquest rang el completa, segons l’or acumulat.
Espada de Doranmin 1,0 · p75 1,0
Poción de vidamin 1,0 · p75 1,0
Senda inmortalmin 5,1 · p75 4,7
Cuchilla negramin 13,4 · p75 12,5
Mecanoespada punkimin 20,0 · p75 18,8
Experimento de hexarmaduramin 25,6 · p75 24,252,1 % WR · 65,8 % PR · 5,1 k
53,1 % WR · 15,4 % PR · 1,2 k
48,6 % WR · 15,0 % PR · 1,2 k
49,8 % WR · 74,7 % PR · 5,7 k
50,9 % WR · 20,2 % PR · 1,6 k
48,7 % WR · 53,6 % PR · 4,1 k
48,2 % WR · 37,1 % PR · 2,9 k
Senda inmortal70,8 %44,5 %
Botas jonias de la lucidez16,8 %48,6 %
Grebas codiciosas9,9 %46,7 %03
43,2 % WR · 58,6 % PR · 4,5 k
Prioritat: Q › E › W
04
Rivals de línia contra els quals Aatrox pateix (riba vermella) i als quals guanya (riba blava). Obre’n qualsevol per veure l’enfrontament.
Millors jugadors
Farmeig per minut
07
| Pedaç | Win rate | Pick rate | Ban rate |
|---|---|---|---|
| 26.15 | 49,3 % | 1,0 % | 0,3 % |
| 26.16 | 49,0 % | 1,0 % | 2,0 % |
| 26.17 | 48,4 % | 1,2 % | 2,0 % |
| 26.18 | 48,8 % | 1,2 % | 1,0 % |
| 26.19 | 48,6 % | 1,1 % | 2,5 % |
| 26.20 | 50,4 % | 1,0 % | 0,9 % |
| 26.21 | 50,2 % | 1,1 % | 0,4 % |
| 26.22 | 50,6 % | 1,2 % | 2,4 % |
06
CS mitjà de qui juga Aatrox a Top i el que fa el 25 % millor, minut a minut.
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
| Min | CS | p75 | Or | Nivell |
|---|---|---|---|---|
| 10 | 54,5 | 61,6 | 3.273 | 8,6 |
| 15 | 89,2 | 100,8 | 5.287 | 11,0 |
| 20 | 125,9 | 142,3 | 7.612 | 12,8 |
| 30 | 199,5 | 225,5 | 13.079 | 15,1 |
05
Els jugadors amb més LP a Top amb prou partides de Aatrox aquest pedaç, i el que construeixen.
Premium
El rànquing de millors jugadors i les seves builds de one-trick formen part d’ULTY Premium.
#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
Nucli
#2 · NA
Aspirant · 1.463 LP
Nucli
#3 · EUW
Aspirant · 1.326 LP
Nucli
#4 · NA
Aspirant · 1.189 LP
Nucli